bmw_r1300gs_cartec




Problém při startování

  • 0

    14.2.2017 od MonyZ

    Ahojky, mohl by mi někdo poradit...mám problém se startováním. Když chci nastartovat tak to jde jedině s plynem a sitičem a je potřeba si s tím alespoň 5 minutek hrát, jakmile se pustí plyn, chcípne to. Takže před barákem na tom sedím a blbnu s plynem ale jakmile se to zahřeje, není s tím nejmenší problém (asi po 10-15 min jízdy). Měla jsem to v servise, tam řekli, že je potřeba poštelovat volnoběh...poštelovali, bylo to lepší, ale po nějaké době zas to samé. V druhém servise řekli, že bude potřeba vyměnit nějakou skřínku, tak nevím. Díky za případné rady.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    15.2.2017 od Matysdingo

    Sviečku vymenit napis akej farby je sviecka ked ju vyberes
    Rok motorky bolo by fajn vediet ci je to striekacka alebo karbec
    ked startujes sviecka je mokra alebo sucha ????????

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.2.2017 od sery.

    Pokud je to karburátor(asi jo když máš sytič), tak vyčistit trysky, podívat se na sytičovou,jestli funguje sytič,pokud běží teplá v pohodě. Měl jsem podobný problém, sytičová tryska šla do otvoru v plovákovce a kanálek do plovákovky byl ucpaný. Zkontrolovat těsnost přírub, ale to snad v servisu udělali. Další věc, jestli je to správně seřízený. Před tím to fungovalo normálně? Hrabal se v tom někdo? Zkontrolovat hladinu v karburátoru a palivovou cestu. Samozřejmě správnou svíčku.

    Doplněno:

    Jestli je to starej čtyřválec tak ještě synchro karburátorů
    ps. Pokud dáváš dotaz, musíš napsat přesně o jako moto se jedná

    16.2.2017 od sery.

    Jestli je to starej čtyřválec tak ještě synchro karburátorů
    ps. Pokud dáváš dotaz, musíš napsat přesně o jako moto se jedná

    16.2.2017 od sery.

    Pokud je to stříkačka, tak zkontrolovat, jestli funguje správně čidlo teploty

    16.2.2017 od sery.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist