globalmoto_duben_nolan




Jak snížit co nejvíce BMW 1200 GS

Odpovědí (8)
  • 1

    9.12.2016 od seikos

    Mám 172cm a jezdím na všem. A to mám k tomu ještě hodně krátké nohy. Veliké GS je i na moji výšku úplně v pohodě - se sedačkou v nižší pozici. A to jsem taky na něm jezdil ve dvou, včetně lehčích offroadů. Je to jen o tom se zacvičit a rozjezdit.
    Snižování v tlumičích a podobné věci - jen tu motorku zkryplíš.










    Doplnit odpověď

  • 0

    4.12.2016 od Řanda

    Ja mam 172 cm a koupil jsem ji už sniženou a je to super, vyreš to.

    Jedna zajimavost - je na ni jiny bočni stojan, asi by jsi si jej pak mél taky upravit, poznal jsem to až jsem koupil rozšireni patky a nepasovalo ze standartu.

    Doplnit odpověď

  • 0

    5.12.2016 od kratkej01

    Ahoj jezdím na Gesu se 160 cm ale sám tak ty to musíš dát uplně v poho čahoune nejdřív potřebuješ zjistit co tam máš za sedlo jsou verze nízká normální a zvýšená.Měří se to od stupaček k sedlu,potom zkrácené tlumiče Wilbers nebo Ohlis přešít a zužit sedlo



    Doplněno:

    jinak mám na prodej snížený Geso

    5.12.2016 od kratkej01

    nedaří se vložit správnej obrázek se sedlama

    5.12.2016 od kratkej01

    blbej obrázek

    5.12.2016 od kratkej01

    Doplnit odpověď

  • 0

    6.12.2016 od kchrz

    Já mám 171cm a na GS jezdím. Taky stojím na špičkách, ale hodně pomůže pevná krosová bota. Zkoušel jsem zaparkovat v nadálech nebo teniskách, ale to neustojím. Vysoké krosové boty ti podrží kotník a špičku a najednou to jde samo.
    Popravdě, mít tvou výšku 173cm, tak jdu do GSA.

    Jinak tady docela slušnej článek, jak si pomoct jako prcek, vím o čem mluvim
    http://www.motorkari...is-vysoka-20503.html

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.12.2016 od JP111

    toncek01: mám na prodej nejnižší sedlo od Sargent na vzducháč 1200 GS. Je používané, nepoškozené, Měl jsem ho jednu sezónu na Adventuře (uchycení je stejné), zpočátku mi dost pomohlo. Ta motorka je krapátko mohutná a vysoká.

    Doplněno:

    Ahoj, měl bych zájem o to sedlo, mám GS1200Adv, 2008.

    30.5.2018 od rookie_biker

    Ahoj, měl bych zájem o to sedlo, mám GS1200Adv, 2008.

    30.5.2018 od rookie_biker

    Ahoj, měl bych zájem o to sedlo, mám GS1200Adv, 2008.

    30.5.2018 od rookie_biker

    Doplnit odpověď

  • -1

    4.12.2016 od juryna007

    Ahoj co se týče zadku tak na to musíš koupit jiné přepákování a předek se řeší úpravou vidlic a kratším tlumičem... Dělá se to běžně nemusíš mít obavy o tom že to nejde....

    Doplnit odpověď

  • -2

    4.12.2016 od yventure

    Dají se koupit tlumiče atd.na celkové snížení motorky,ale to je raketa.Levnější varianta,která by ti asi na tvojí výšku stačila,je koupit snížené sedlo.Občas se najde i někdo,kdo to vymění kus za kus.Kdo koupil motorku se sníženým sedlem a je na něho nízká.Prostuduj stránky bmw.gs.cz.Občas se objeví i snížená motorka na prodej,ale to bys asi musel mít kliku.

    Doplněno:

    Jj. patřilo to jemu, přehlédl jsem se, promiň

    5.12.2016 od luk.luke

    R 1200GS nemá přepákování řeší se to kratšíma tlumičema za raketu
    přepákování má třeba 650ka

    5.12.2016 od kratkej01

    O přepákování psal kolega níže.Taky nevím co tím myslel....

    5.12.2016 od yventure

    R1200GS přepákování??

    5.12.2016 od luk.luke

    Doplnit odpověď

  • -2

    4.12.2016 od D.A.G.R.

    řešil bych to pokud možno jen sedlem, vybraní+zúžení, pokud se sníží na tlumičích (BMW má 2 centrály bez přepákování, takže opravdu zbývá vyměnit celou jednotku za sníženou), tak se změní jízdní vlastnosti a motorka není tak zábavná. Jinak já mám 175 a dosáhnu v pohodě s originálním sedlem, pokud je neoriginál nebo zvýšené mám taky problém. Jinak se dá jezdit i s jednou nohou, tak to mám teď na své 100 GS

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist