1.10.2011, 13,00 Plumlov u Prostěvoja - setkání veteránistů, přehlídka strojů, spanilka do Čechy pod Kosířem

Chlup (6) napsal 29.09.2011 v 22:03

Krásná akce s atmosférou dob minulých

MaraKM (1) napsal 29.09.2011 v 20:38

Jurawood > byl to závod! akorát se nezávodilo kdo bude nejrychlejší, ale kdo zajede 2 kola ve stejném čase (nebo co nejblíže, přesnost na 0,1s)

MaraKM (1) napsal 29.09.2011 v 20:32

Některé hodně vydařené fotky motorek v náklonu najdete i zde

Jenda.592 (0) napsal 29.09.2011 v 18:34

akce je to super a i starší závodníci svoje stroje nešetří,vidět mašinu z 30 let na stupačce v tom esíčku po startu,paráda :)
a je vidět že akce se rozrůstá poprvé sem tam byl v roce 2003 a účastníku bylo jen pár, teď je problém spíš opačnej

Italofil (41) napsal 29.09.2011 v 17:50

HujerRučka : parádní videjko

HujerRučka (0) napsal 29.09.2011 v 16:24

husatko (16) napsal 29.09.2011 v 15:26

je to CS1

Sancho (0) napsal 29.09.2011 v 15:13

Bohouš01: ve startovní listině je chyba - je to Norton CS1, pravděpodobně někdy z konce 20. let. ES2 má rozvod OHV

DMC.motobiker (-23) napsal 29.09.2011 v 13:33

Italofil> Vašík Klausů? To by byla pro toho pána na té fotce asi celkem velká urážka... Jinak jsou to všechno moc krásné stroje , jednoduše radost pohledět! Tohle jsou ještě ty pravé motorky , ne jako ta naprostá většina "motorek" dneska... Snad se podobných akcí také jednou zůčastním... ES2ka už je v garáži připravená!

Marex (2570) napsal 29.09.2011 v 11:42

Krása. Škoda, že jsem to nevěděl. Zajel bych tam s malou. Měla by radost!!! No a já taky...

Marex (2570) napsal 29.09.2011 v 11:41

Italofil: Ty bláho. Jsi mi to vzal z klávesnice!!! Tak to je prestižní záležitost!!!

HujerRučka (0) napsal 29.09.2011 v 10:09

Václav Klaus jezdí zásadně motocykly Rudge!

pasolini (260) napsal 29.09.2011 v 09:27

Moc pěkná akce.Jsem tam každý rok.

husatko (16) napsal 29.09.2011 v 09:17

ten norton zo 40tych rokov s c.3 na boku a c.229 na svetle, to je presne aky model a r.v.? vie niekto? velmi pekny.

Italofil (41) napsal 29.09.2011 v 09:02

Ten maník na titulce, to je Vašík Klausů??

Bronnie (2) napsal 29.09.2011 v 09:01

to Jurawood: Závod je pouze nějaká organizovaná forma jednotlivé soutěže. A tuto definici tato soutěž v Brně splnila, tak nevím čemu se tak divíš, když je v nadpise závod. Při závodech vždy nejde o to dojet první do cíle.

Jurawood (12) napsal 29.09.2011 v 08:50