Slovensko 2020

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

mikibull (0) napsal 07.07.2023 v 21:02

Nazdar, síce neskôr, ale možno to využijú ďalší cestovatelia. Nabudúce choď z Turčianskych Teplíc po CESTE SNP, ktorá ťa napojí v Kraľovanoch na cestu smer Ružomberok. Po trase budeš míňať Šútovo, pri motoreste Rieka zabočiť doľava a môžeš sa okúpať na krásnom štrkovisku (platené parkovné ale dá sa tam aj najesť) ?

1kolt (0) napsal 13.01.2021 v 12:01

Super csstopis a hezky napsáno. Ja byl loni v Tatrách a taky paráda. Nicméně se chystám na Duklu tak použiji tvůj itinerář, vypadá dobře

cicolably (5) napsal 20.12.2020 v 12:44

To si mal ísť od Spiškého hradu na Krompachy a tak do Košíc, to by si len videl "osadníkov" ale zase cesta celkom fajn

majky72 (131) napsal 26.10.2020 v 11:40

?

majky72 (131) napsal 26.10.2020 v 09:17+1

Tiež dobré ja som to tento rok zobral skoro po čiare a keďže bývam na hraniciach tak to nakoniec pekne vyšlo

spike-cz (137) napsal 15.10.2020 v 07:22

Krásný shrnutí, docela jsem se tam na chvilku přenesl a cestoval s tebou. Díky a kolama dolů!

poldaj (2) napsal 14.10.2020 v 08:14+1

Měl jsi konec vzít na Banskou Štiavnicu a Směr topolčany přes Žarnovicu.To je super svezení.
DOporučuju obědvat v salaších,Je to hodně fajn na jídlo.V okolí Partizanského je dokonce síť restaurací za super ceny a je to hodně chutné.
Hezký výlet .Teď se dlouho nesvezeme....

CRF1000 (91) napsal 12.10.2020 v 11:26

mám ze SK lepší fotky (štrbské pleso, orava, tatry) samozřejmě pokud se jede na ta pěkná místa po ose, je to nuda, hlavně ten rovinatý jihozápad

Agony (18) napsal 12.10.2020 v 09:51+2

Jj, z Trencina do Bojnic musis priste severni trasou. No a Vlkolinec po zaviracce je lepsi nez za provozu. Neni to zadny muzeum, ale normalni vesnice, takze po zaviracce se akorat neplati vstupny, lidi tam neni tolik a uplne v pohode si ho muzes celej peclive projit. Priste.

Na Spiskym hrad je urcite nutny vylezt na vez, protoze za peknyho pocasi jsou z ni naprosto neskutecny vyhledy.

Hooorus (124) napsal 12.10.2020 v 08:32+4

Zdarec ! Do Bojnic se muzes nadherne svest. Jen je treba dojet do Ilavy a z tama na Valasska Bela a v Nitranske Rudno uhnout doleva. Prievidza je zadupana uplne pokazde

PohodaXJR (18) napsal 12.10.2020 v 08:27+7

Z Trencina si mal prejst skratkou (20km po D1 ) do Ilavy a odtial cez Homolku, Valasku Belu a Nitrianske Rudno (po hradzi priehrady) az do Bojnic...nevadi, mozno niekto iny trasu vyuzije..