Kyjovský Okruh & slovenský Okruh

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

chorcheee (0) napsal 24.03.2013 v 19:18

Ty haj**e, Tys mi pokazil průměr!

Paťan (361) napsal 24.03.2013 v 18:41

"Těšil jsem se na Klasiky (motorky do roku 1972) a nakonec se mi vůbec nelíbily. Dělaly takový hluk (podle mě zbytečný), že žádná nostalgie na mě z toho nedýchla."
hodnotit závody podle zvuku, to tu ještě nebylo. tyhle věty (a ne jen ty) jsou epické sorry

chorcheee (0) napsal 17.10.2012 v 19:51

Díky moc za komentáře! Jako nováček v psaní cestopisů na Motorkari.cz jsem byl překvapen, že se na mě najednou vysypalo 8 upozornění na komentáře ve zprávách :). Překvapilo mne, že to tam taky znáte, a že kromě Glouwera se mnou i ve všem souhlasíte :). Také mne překvapuje, že i takovýto ne moc exotický cestopis nastřádá za pár dní od uveřejnění přes 4 tisíce kliků. Prostě motorkáři.cz - proletáři všech zemí spojte se! Ještě jednou moc díky!

bodomil (6) napsal 12.10.2012 v 20:49

Něco málo jsem v Kyjově také nafotil: //bloodomil.rajce.idnes.cz/Motocyklove_zavody_Kyjov_2012
Byly tam parádní stroje.

GSXJarda (274) napsal 12.10.2012 v 20:21

Ode mne za cestopis jasná jednička

kousek86 (0) napsal 12.10.2012 v 18:12

Ahoj, moc hezky napsaný cestopis . Zrovna v neděli jsem se vrátil z dovolené u "našich sousedů" a musím souhlasit s autorem. Já byl ubytován v obci Habovka (penzion pěkný, moderní a za 7 Euro na noc- super). Obec je, co by kamenem dohodil od městečka Zuberec. Nedaleko nádherný skanzen a chata Zverovka, kde opravdu perfektně vařej( a ta obsluha ). Navíc cca 30 km od Zuberce je ohromný termální aquapark Tatralandia. Pokud máte rádi teplou vodu a tobogány, tak si tam celý den vyhrajete, jak malé děti... Ale lidi, ty nekonečné serpentýnky od Liptovské Mary do Zuberce a zpět jsou úchvatný ( jen škoda, že jsem byl jenom autem, ale příští rok to napravím ). Tahle lokalita je nádherná, příroda úchvatná, silnice jsou zde udržovaný a je tu toho spoustu na koukání. Prostě a jednoduše krásný kraj. Vřele doporučuji.

Pedrodelgado (0) napsal 12.10.2012 v 15:35

S autorem souhlasím v tom, že závody tzv. "klasiků" moc nemusím. Tyhle motorky patří do muzea, případně někde na spanilou jízdu, ale na závodění už jsou dneska jiné stroje - nicméně pokud to ty chlapíky baví a pořadatelé jim to umožní, tak vlastně proč ne... Kyjov je trochu jiný okruh a jiný závod než Hořice a Těrlicko. Bez klasiků a sidecarů by tam asi neměli koho postavit na start.

L&B (39) napsal 12.10.2012 v 15:01+1

Tak jen pro zajímavost vítěz kategorie Klasik 500 jel na dvoutaktní třívalcové Kawasaki H1! Bohužel na 350 Yamahy nestačil ani s větším objemem.

DemolitionDave (112) napsal 12.10.2012 v 13:42

Kyjov se letos povedl , výlet krásný..hezké počtení

Glouwer (296) napsal 12.10.2012 v 11:49-1+1

no nevím, na veteránech se ty závody postavily a podlě mě motorky typu 600 na takové trati nemají co dělat - čistě z bezpečnostních důvodů, čili s autorem nesouhlasím, kde jinde se totiž na takové historické motorky můžete podívat v akci?

hruso25 (40) napsal 12.10.2012 v 09:49

Nádherne čítanie.Z chutí som sa zasmial ,ale aj posmutnel za skončenou tohtoročnou motosezónou.Nemal by som to srdce veterána trápiť na pretekarskej dráhe.
Ja to tu stále opakujem: Československo je krásna krajina.
Nájsť pravé a poctivé slovenské halušky v reštavrácii je veľmi ťažké.Ja jedine od mojej pani a aj môj švagr Pepa ich zbožňuje.