Křížem krážem po Slovensku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Hery22 (20) napsal 22.06.2014 v 18:29

Zdravím, tak nìjak jsem to chtìl projet loni, škoda že jste tenkrát mìli tak málo èasu. Jinak hezky sepsáno vidim, že nìmecký tank je novì natøeny, ale víc se mi líbil pøed tím

Kawadědek (3) napsal 20.06.2014 v 10:15

Príma výlet,počasí ode všeho trochu. Počteníčko, které možná vytěžím při své letošní 3. motodovolené po Slovensku. Je ještě dost míst, kam jsem se nedostal - dobrý tip se podívat i tam, kde jste byli a já to místo neobjevil. Jezdím na cca 14 dnů a o to si to tam víc užívám. Jestli najdu parťáky, tak to letos opět spojím s velkým motosrazem na Zemplínské šírave. Ještě jednou za pěkný cestopis.

Zub47 (2) napsal 18.06.2014 v 23:18

Paradni cestopis ne každy ma na to jed do Alp a na slovakach se aspon domluvi každy čech bez pomoci končetin taky se na slovensko chystam,a i když alpske velikany jsou krasne tak taky ale i u nas je spusta krasnych mist k oběvovani

cortes (0) napsal 17.06.2014 v 16:23+1

Slovensko je krásné.
Pokud nebude Balt,bude Slovensko.
Tatry,Liptov,Spiš

maho4 (12) napsal 17.06.2014 v 11:09+1

Príma výlet.Taky to podnikám,naposledy v Květnu okolo Slovenských hranic (Polsko,Ukrajina,Maďarsko)1550km.A chystám se znova.

dědoušek (2) napsal 17.06.2014 v 09:19+1

Parádní počteníčko. Jestli je to cestopis - prvotina, tak velké blahopřání. Má to "šťávu" a čtenáře to dokáže vtáhnout téměř do reality. Blahopřeji a jen tak dál. Budu se těšit.

Kostelník (58) napsal 16.06.2014 v 14:29

Díky za tip na ubytování. Ten penzion nejspíš zkusíme. Snad už za 4 týdny...

Jarda-z-Úpice (44) napsal 16.06.2014 v 11:27

Před několika lety jsme si užili na Slovensku pěknou motorkářskou dovolenou. Byli jsme na chatě u našeho kamaráda a podnikali hvězdicové jízdy. Letos se chystáme na Slovensko opět. Tentokrát putovní cesta okolo Slovenska, od jihu po sever. Slovensko má nádhernou přírodu, zejména krásná místa pro motorkáře. Lidé jsou příjemní, ceny rovněž a tak jen počasí to může zhatit.

Norbert (2) napsal 16.06.2014 v 09:37+2

Jej, foto Smolníka... zdravím zo Smolníka

Karbu (9) napsal 16.06.2014 v 09:06

Minulé prázdniny jsme tam pojezdili týden a moc jsme si to užili. Milí lidé a vcelku nedraho, některé cesty scénické a zábavné s kvalitním povrchem. Díky za pěkný cestopis, zavzpomínal jsem. Je vidět, že to psala dívka , protože je to cestopis a ne obvyklá bitva s gramatikou.

satanachist (27) napsal 16.06.2014 v 08:34

Parádně jste si to užili. Já jedu do východních končin v polovině srpna.

milda65 (2) napsal 16.06.2014 v 08:23

Dobrá inspirace - také se tam letos na nějaký prodloužený víkend do těch končin chystám