Chopper Tour 2011 - Dukelský průsmyk

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Megadeth (1) napsal 05.06.2014 v 18:33

Pekný trip - a teší ma, že na chopperoch / cruiseroch a s dámami za rajdami

A ako píše Kov, je naozaj veľa miest a zákutí, ktoré v okolí Dukelského priesmyku stojí za to navštíviť.. Keďže to mám pojazdené, viem to len a len odporučiť.

Mike.pro1 (0) napsal 20.06.2012 v 10:23

Čus všichni..:)
CHopper je hodně dobrá motorka. Fakt se mi líbí. Dlouho jsme s klukama přemýšleli o motorce. A padla jasná volba. Je to můj miláček. Kdyby se s ní něco stalo, tak nevím co bych dělal.. Kupoval jsem jí přes jeden web, kde si napíšete požadavek a oni vám odpoví. Je to docela super. Doporučuju..:))

//www.aaapoptavka.cz/poptavky/1-auto-moto.html

Pavelsky (1) napsal 16.12.2011 v 11:37

Pro Selver: kytara se vezla na místo spolujezdce přikurtovaná k opěrce

Kov (23) napsal 30.11.2011 v 22:11

Jéňo,než tam vyjedete, tak pročti nějaký ten cestopis. Je tam toho v okolí k vidění mraky. A že na dvácách? To vůbec nehraje roli!

Jéňa.ol (0) napsal 30.11.2011 v 20:30

Parádní , něco takového bychom chtěli s naší mladou skupinou jezdců podniknout.. Jenom dvácaři. Díky za pěknej nápad na plán cesty.

Selver (8) napsal 29.11.2011 v 22:27

Kde jste vezli tu kytaru?

Jinak hezký

radosek (31) napsal 29.11.2011 v 12:20

Cestu na Duklu plánuju na některý prodloužený víkend roku 2012, díky za postžehy a typy...

Legrace na pár facek, ty stany z LIDLu... Mě taková nedýchající potvora dost zkomplikovala letošní pobyt v Turecku. Nejraději bych ten "stan" nacpal tvůrci do tělesného otvoru dle jeho vlastního výběru...

spendla (3) napsal 28.11.2011 v 14:39

Super-diky za zviditelneni HD restaurace na Slovensku-urcite se tam pojedeme projet diky

Prdelačka (0) napsal 28.11.2011 v 13:06

Pěkné