Za pohodou až do Řecka

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

toonyl (9) napsal 20.11.2020 v 08:24

Tak přecedo dobrý

Milan1963 (272) napsal 01.02.2019 v 10:20

Delší, ale hezky napsaný cestopis. Balkán mně neláká, ale přečíst si o něm - to je jiná...

PEPA55 (11) napsal 30.01.2019 v 17:01

Hezky napsáno i prožito balkán určitě stojí za návštěvu,loni jsme projeli část Rumunska a byli jsme spokojeni,letos máme v plánu BiH,MN,Albánii přeji hodně hezkých výletů na moto

majky72 (131) napsal 30.01.2019 v 16:08

ta zatáčka, pred pár rokmi som tam stál z miatou a pohoda stalo tam každé auto z cudzou ŠPZtkou a žiadny policajti tam neboli ale tak isto neboli v celej Bosne iba o Visokom ma stavali ale keď som prišiel bližšie a videli cudzinca ukázali aby som pokračoval a v Žabljaku ma stavali lebo som nesvietil ale keď som im ukázal na pristrojke že mám problém z dobýjaním ešte m,i poradili kde je servis a popriali mi šťastnú cestu, no je pravda že predminulí rok po Srbsku aj Bosne ich už bolo rozlezených :( asi si tiež chcú čo to narižovať na turistoch . Inak mňa Mostar ani vrelo Bune (Blagaj) nijak nenadchli, no áno ak by tam nebola hlava na hlave a naháňači v Mostare si chlapík bez hanby vypýtal 15ečiek za auto a to jedno mazda MX-5 miata a druhé austin mini z 80roku čo je tak za pol auta alebo ako väčší scooter v Blagaji som sa tešil na kláštor keď sme videli ako s toho spravili turistickú šaškáreň otočili sme sa a uháňali sme kade ľahšie hlavne preč z hlavných ciest. Minulí rok Bosna po najzapadnutejších bočných a šotolinách a paráda, hlavne sa vyhnúť turistickým centrám, jediné utrpenie bolo po hlavnej z Jablanice do Konjicu v kolóne plechoviek

Ivalapik (5) napsal 30.01.2019 v 11:51+1

Moc pěkně napsané inspirace pro ostatní kteří si dosud myslí že Albánie je Mafia stát. Tak to samozřejmě není.Nové silnice nemají chybu...

Vlada-XX (2) napsal 29.01.2019 v 18:03

Minulý rok jsem byl ve všech 6 klášterech Meteory během jednoho dne, takže to možné je. Byl to jeden z nejlepších zážitků dovolené .

Guga (72) napsal 28.01.2019 v 21:58+1

Paráda

Malp (11) napsal 28.01.2019 v 20:56+1

Jojo pěkný , tak se zadařilo .

Jinak ten profláklý " odchytávací plácek " je pravá zatáčka s bezva výhledem do údolí pod Titovým památníkem Makljen - bacha na to !

jawasy (56) napsal 28.01.2019 v 17:24

Pěkné čtení a připomínka loňské dovolené. Jak se tak koukám byli jsme tam ve stejnou dobu. Od Černé hory nás déšť provázel až do Řecka. https://www.motorka...etail&ddid=70422 Přeji mnoho krásných zážitků z cest a KOLEČKAMA DOLŮ!!!

chuan (17) napsal 28.01.2019 v 16:30

Jó Balkán to je velká paráda Albánie to je po stránce provozu pro nás středo evropany silný zážitek, také jsem už měl tu čest dvakrát . Zde totiž platí právo silnějšího, rychlejšího a víc troubícího .

retep1 (0) napsal 28.01.2019 v 14:48

Dopi83 (0) napsal 28.01.2019 v 12:10

romahrnc (3) napsal 28.01.2019 v 08:17

Placek s certama moc dobre znam;) zastavovali nas tam taky. Jen kamosovi zacala motorka padat ze stojanku tak jak jsme ho zachranovali, tak se lekli a odjeli