Vysněná cesta na Balkán (přes Alpy)

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Š.e.m.í.k (2) napsal 28.06.2022 v 12:20

Parádní cesta. Letos jedu to samé jen navíc se zastávkou Plitvických jezer. A taky jsem si dal jednou tolik dní. Děkuji za tipy.

Guga (72) napsal 03.02.2021 v 12:46

Pěkné jste to měli
Bude napsáno i pokračování, zmíněné na konci .?

Elongatus (7) napsal 26.04.2018 v 21:32+1

Pěkný výlet, jen je škoda, že jste to dost hrnuli.A ještě víc je škoda, že jsi Roadstara vyměnil za HD.
Loni jsem jel s batůžkem dost podobnou trasu, ale na víc dnů. Rozhodně stojí za to nasát trochu víc atmosféru Bosny. Fajn, že jste se o mašiny tak hezky starali po kosmetické stránce

Targus (429) napsal 25.04.2018 v 20:55+1

zboza:
Hele, tušíš ty vůbec, že když umyješ motku, už se nesmíš ten den mýt ty sám?
Jinak máš jediné štěstí, že ti prasklo aspoň to lanko, a že jsi spravoval. Jinak by to nebyl vůbec žádný cesťák.

zboza (1) napsal 24.04.2018 v 15:13+1

Příště to vychytáme.. je fakt, že se špinavou motorkou se nám jet moc nechtělo, ale hold jsme měli na počasí trochu smůlu... a zašvihané enduro vypadá jinak, jak zašvihaný harik

Karlovarak (12) napsal 24.04.2018 v 07:33+1

Super čtení, jednoduše a pěkně popsaný
a s tím mytím motorek my připomínáte dva kolegy z tripu po Rumunsku , jediné co je zajímalo kdy si umyjí motorky

F_a_n_o (10) napsal 23.04.2018 v 22:08+2

Ty jo,neumyvali jste ty motorky nějak málo?

majky72 (131) napsal 23.04.2018 v 09:41+1

Pekna to cesta, aj ked dost nahanačka ale tiež to tak mám len si tolko neleštim na tripe
Inak ak pôjdete Srbsko vyhnite sa Vojvodine to je ta horna čast nad Dunajom radšej prejdite na juh a dajte si prejazd tadial, odporučam krasne hory malo aut ak potiahnete v Bulharskym hraniciam je tam nadherne jazero v 1200 m n.m. Vlasinsko jezero a ide k nemu paradna cesta skoro žiadne auto spat sa da v opustenom kempe alebo priamo oproti z predajcami isto to neminiete (kemp je uzasny hlavne pri vychode slnka stare opustene karavany v lese) potom môžete navštivit Leskovac a dat si tam najlepšiu Pleskavicu a čevapi a prejdite si cestu smer Prokuplje po E80 na R102 do Blace odial R222 na Brus a Vrnjačku Banju a potom si zajdite na Mokru Goru a určite sa prevezte uzkokolajkou Šarganskou osmicou a ak mate radi skanzeny nak nevynechajte Sirogojno ale je tam toho viac na pozeranie
Ja dufam že sa mi konečne podari dopisat cestopisy z Pobaltia a Balkanu a hodit ich sem

DOMINATOR (1260) napsal 23.04.2018 v 08:52

Sny se mají plnit a je jedno jaké nebo kam tě vedou