Motodovča Chorvatsko 2010

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

rrss (0) napsal 25.08.2010 v 07:21

maryXR: kašli na škarohlídy, co v Chorvatsku v září nebo říjnu nikdy nebyli. Super země - silnice prázdné, řidiči neprasí, pořád je na co koukat (nejen stará cesta přes Plitvičky, ale i na pobřeží). Split a další města - památky Unesco z této doby u nás taky nemáme. Nevynechte malinkou katedrálu v Trogiru. Týden ve dvou při 5 noclezích po 15 E (2000 Kč) s benzínem (všude je levnější než u nás) - řekněme 3000 km = 5000 Kč pořídíš ani ne za polovinu tvé sumy, pokud se budeš krmit lanšmítem a čínskými polívkami i s místním vínem a večeřemi se parádně vejdeš, jen pozor na to, že po konci září je na pobřeží úplně mrtvo, hospody i ubytování - všude zavřeno.

pidyova (0) napsal 24.08.2010 v 11:58

Souhlasim s fokym. Ať si každý tráví dovču kde chce a komu se to nelíbí, tak ať to nečte. Mě se článek i fotky líbili. A video ´ještě víc. Super

mardock (73) napsal 23.08.2010 v 23:37

to maryXR: tak to jeď do Černé Hory-tam ti ty prachy budou v pohodě stačit.Noc v kempu za 2 lidi a stan 10 eur-u moře.V nádherným Durmitoru v kempu 6 eur. A hlavně to nejsou ti zasraní chorvati kteří se k nám začínají chovat jak k póvlu (né všichni). Ale je fakt že chorvatský pobřeží je nádherný a není na něm tolik lidí

drippera (32) napsal 23.08.2010 v 21:53

Klobouk dolů. Tísic kiláku tam je tisíc kiláku tam a to dá zabrat i v autě, natož pak v sedle motocyklů. A dalších tisíc zpátky, chi... No né, vážně. Pěkné fotky, dobrej článek a je vidět, že motorkaření má mnoho podob. ne jenom honba za co největším výkonem a lepším časem na okruhu. Všechno má svoje kouzlo. Každopádně asi super cesta a bezva zážitky...

maryXR (15) napsal 23.08.2010 v 16:03

Museli jste mít krásnou dovču.V září chci vyrazit také a chci se vejít do 15tisíc pro dva za 10dní.Neabsolvoval jste někdo levnější variantu-tzn.jen pobřeží(bez ostrovů a poloostrovů)do 15 000Kč?

klekipetra (0) napsal 23.08.2010 v 15:44

Chorvatsko máme najeté, někde bylo dobře, jinde to nestálo za nic, přesně jak je tady popsáno. Země je to hezká, ale mám pocit, že to chorvaté už přehánějí s cenama i s chováním. Na vzdálenějších místech se k vám chovají hezky, ale ve větších letoviscích je to bída. Kravál, špinavé moře a draho. Ale věřím, že si dovču pisatelé užili.

foky (156) napsal 23.08.2010 v 09:40+1

Tak proč to čteš, když tě to tak uráží? Oni si užili dovolenou a o svojí radost se chtěli podělit tímto článkem. Chorvatsko je dost jednoduchá země, moc nápadů nevymyslíš.

jardapl (-67) napsal 23.08.2010 v 09:27-1

Toto jsou už dost trapné články. Chorvatsko je za rohem a pisatelé tohoto typu chtějí jen svoje fotky na internetu.Bída v nápadech.