Západní Balkán 2011, aneb tak trochu jiný druh motodovolené

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Pepa350Jawa (0) napsal 24.02.2020 v 10:35

Hezký jen mne zaráží několik zmínek o divných možná až nebezpečných lidech v Černé Hoře. Já nikde neviděl vstřícnější a ochotnější lidi než v Hoře a Srbsku.

Podas (6) napsal 01.09.2015 v 14:49

Moc dobré. Pěkně napsané, fotky ok, parádní dovolená.
Tak hurá do Monte Negra. Už se nemůžu dočkat.

Hikawa (11) napsal 19.07.2013 v 18:13

Krásně napsaný a pěkně ostré fotky. Před týdnem jsem to samé absolvoval s kamarádem na Jawa175/356 rv. 1958 a Jawa 250/559 rv. 1966 . Najeli jsme 3357km za osm dní a náklady na osobu byly cca 7500kč. Černá hora je nádherná a příští rok jedu znovu a natáhnu to kolem Skadarského jezera až do Albánie . Ať to jezdí

Li. (-3) napsal 12.03.2013 v 21:53

sklepkous (0) napsal 16.01.2012 v 19:41

dost hodne pekne napsany cestopis...textovych chyb si moc nevsimej...inu jak uz bylo psano mel jsi smulu na policajty
preji mnoho stastnych km jak na jedne stope tak s Hankou
P.S. snad se nekdy k necemu takovemu take odhodlam...treba na prskoletu :D

ludwa (0) napsal 21.12.2011 v 20:04

parada

bisop (13) napsal 19.12.2011 v 09:50

Zdravím tě.
Známe se od p.Embacher...
Chválím pěkně napsaný cestopis a super fotky.Následující rok se budu váma nejspíše inspirovat.Letos chtěl kamarád vytáhnout někam do Alp,tak jsem ho vzal na lehký trip v okolí Stelvia a po Švícarsku-sepisuji to a dám to sem

Měj se fajn,hodně energie do dalších cest a někdy na cestě Čus

Pete-Biggy (15) napsal 19.12.2011 v 07:17

Jsem rád, že se fotky líbí, jakožto celý cestopis. Fotím kompaktem s vyměnitelnými skly resp. bezzrcadlovkou Samsung NX10.

honzas77 (1) napsal 18.12.2011 v 23:04

Máš to moc pěkně napsaný. Ta srážka s policajtem skutečně zamrzí. Sám mám nepěknou zkušenost za 40 € pro změnu s čerohorským pohraničníkem (prý problém v zelené kartě). Mě se ty země moc líbí, lidi ale od Slovinska na jih vnímám jako poměrně nevyzpytatelné. Někdo má samé pozitivní zkušenosti a nenechá na ně dopustit, já se ale taky musím přiklonit na stranu těch, kteří se tam vracet rozhodně nemusejí...

mates750 (0) napsal 18.12.2011 v 21:44

Isiel som tento rok cast trasi ktoru si isiel len sme potom potiahli do Albanie tak ze poznam co je na foto a okrem toho ze hodnotim na 1 mas foto mnoho krat s tých istých miest ako mi ale tie tvoje foto su krasne. Ked mozem otazocku cim fotis. Dakujem

umělec2 (10) napsal 18.12.2011 v 19:39

Moc pěkně napsáno taky je o čem, pěkné fotky i ta holka, příroda a motorka.

fanty (18) napsal 18.12.2011 v 14:47

Kamaráde, našel jsem si čas abych si to přečetl a ničeho nelituji, pěkně píšeš, vím jaký jsi a tak jsem si čtení užil. Jinak mimo mísu s Hankou vám to moc sluší

Maho (33) napsal 17.12.2011 v 20:58

musela to být supr cesta

alexa7 (101) napsal 17.12.2011 v 19:55

Mal si jednoducho smolu na tých policajtov, ale inak je chorvátsko v pohode, ja som tam bol viackrát a este ma nikto nezastavil...a okrem toho na pláži kludne pivko a na motorke bez problémov,. tam je to dovolené. Ked som sa vrátil domov a všade merali a samé kontroly ako v policajnom štáte.Bol som znechutený.

Hrbas (0) napsal 17.12.2011 v 14:14

super cteni nadherna priroda muzes napsat knihu

iman (25) napsal 17.12.2011 v 12:32

Veľmi príjemné čítanie aj s užitočnými postrehmi pre tých čo chcú cestovať týmto spôsobom vrátane mna. Očakávam, že to nebol posledný článok od Teba..Tak veľa km bez zrážky s blbcami ...

Lenkaa (0) napsal 17.12.2011 v 10:45

ponahlam sa, takze som pozrela len fotky.. nadherne text neskor

Pavlóš. (0) napsal 17.12.2011 v 09:37

Super taky jsme tam letos byli.Jeli jsme do ČH přes Rumunsko byli jme tam v Banátu.V ČH je fakt krásně Durmitor je úžasnej.Pěkně napsaný

rrss (0) napsal 17.12.2011 v 07:47

Čte se jedním dechem, parádní fotky, díky moc. Jak už v komentářích zaznělo, konečně někdo, kdo na hranicích stupidně nemává peněženkou. Za sebe dodávám - konečně někdo, kdo dokáže projet krásná místa po asfaltu a udělat nádherné fotky. Podle mě daleko lepší přístup než reportáže typu "jeli jsme bahnem, jsme borci".

Jirboz (11) napsal 17.12.2011 v 06:30

Parada

Pete-Biggy (15) napsal 16.12.2011 v 21:53

Tak si to teď taky tak trochu po delší době znovu pročítám a jsem celkem zklamaný V textu je dost chyb, přičemž jsem si dal fakt záležet a proběhla i dvojí korekce, má i od přítelkyně. Díval jsem se do svého wordu, kde to mám sepsané a tam to mám opravdu v pořádku. Takže fakt nechápu, kde se tam ty chyby vzaly, snad nějakou chybnou místní korekcí nebo nějaký místní šotek??? Nevím, ale trochu mě to teda mrzí.

DandyTDM: Kámo, to víš, že jo. Tebe beru vždy a všude Akorát ten Irán fakt nee

hiffson (5) napsal 16.12.2011 v 21:47

Krásný to vnitrozemí bych si nechal líbit.

dandytdm (2) napsal 16.12.2011 v 21:16

Pete ty jsi uplný spisovatel ,Nadherne čtení a ty fotky jsou FAMOZNÍ .Příští výlet podnikám s tebou! Takovou legraci(až na zkorumpovaný poldy)a nadhernou přírodu si nemužu nechat ujít . Díky za ty řádky...

Pivko (85) napsal 16.12.2011 v 21:10

Miluna1 (24) napsal 16.12.2011 v 19:51

jěště jednou to kamení: My, když jsme tam přijeli, (so cca 11 40), tak zrovna převáděli cestující z autobusu, proto s náma měli ochotu, jinak na silnici padá kamení od bagru. Ten je vjetej asi 50 m vysoko nad cestou a kladivem mlátí skalní převis. Kliku jsme měli hlavně v tom, že jsme nic nezničíli, protože ta hromada šutru byla asi 15 m dlouhá, místy přes metr vysoká a vradero ani fazer nejsou na takovýhle zacházení dělaný. Nevim kde bych tam zháněl opravu ráfku

mardock (73) napsal 16.12.2011 v 18:13

moc pěkný fotky . Lepší jak moje. Asi je to foťákem Pokud by si chtěl sjet do kaňonu Tary, tak by ses musel vydat do vesničky Tepca kousek od Žabljaku, ale je to ve dvou lidech docela náročný a chce to krapek jinou motorku.

Laďa007 (0) napsal 16.12.2011 v 17:30

krásný cestopis.díky

rafanvm (2) napsal 16.12.2011 v 16:38

Zdar, moc pěkně napsané. Fotky parádní a příroda skutečně nádherná. Některé z míst znám, ale ne na motorce. Snad tam někdy vyrazím i na jedné stopě. Ty policajti dokážou v danou chvíly tu dovolenou docela znepříjemnit, ale oni na to časem přijdou sami, jak se chovat k platícímu turistovi.

V4 (-4) napsal 16.12.2011 v 15:37

Zdarec. Konečně cestopis co jsem s chutí přečet. Moc pěkně napsané, ouplně jsem cítil jak jedu s Váma. Více takových, co pomůžou přežít zimu. Ať Vám to jezdí a mnoho hááápppy kilometrů.

_Sparrow_ (16) napsal 16.12.2011 v 15:35

Jéééé ja jel téměř stejnou trasu (co se týče Maďarska,Bosny,Černé hory) ale opačným směrem! A mám hodně podobné fotky(eletrárny, kaňon řeky Piva, přechod bosna-montenegro přes Taru ) Ve Slavonski Brod jsem si udělal partu kamarádu z Chorvatského motoklubu Nightmares, to když jsem hledal ubytování u jezera a dorazil jsem na jejich afterparty

Předchozí
1 2