Cestování po Spojených Arabských Emirátech

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Štěpka. (7) napsal 22.01.2014 v 23:40

Ta poslední poznámka...to je vyloženě provokace našince... ale super, myslím, že volba motorky nemá chybu.. jaké omezení, snad naopak ne? Ale možná to byla ironie, tak jsem to nepobral a omlouvám se

Zdenek-UAE (6) napsal 20.11.2008 v 20:24

V patek tam byva dost narvano, plny indaku, idealni doba je v sobotu rano (pokud mas dvoudenni vikend), silnice je prazdna a vychutnas si to naplno.

jan.drasnar (0) napsal 20.11.2008 v 20:14

Zdenek-UAE: dik, kouknu se tam o vikendu.
Jinak na www.uaeride.com davam projety trasy z ve formatu *.gdb kdyby nekdo mel zajem staci jen se registrovat nebo je muzu poslat mailem.

Zdenek-UAE (6) napsal 20.11.2008 v 12:33

Chybi ti Jebel Hafeet, to je naprosto nejlepsi trat pro motorkare, muzes tam na cemkoli. Staci se vydat do Al Ainu, pak uz to najdes snadno.

jan.drasnar (0) napsal 20.11.2008 v 07:28

Anti: mas naprostoiu pravdu co se univerzalnosti tyce je super, akorat je tezka coz neni na skodu pri normalnim cestovani ale v dunach je to limitace, taky na hlubokym sterku se bori predek takze musis hodit celou vahu na zadek a bez tlumice rizeni je to docela masirka, s tlumicem pak pohoda. To je asi jedina limitace. Na evropskej off-road je to urcite super stroj a uz se tesim az vyrayzim po evrope.

jan.drasnar (0) napsal 20.11.2008 v 07:10

Shrek666: potrebujes tu sehnat jenom praci, nic vic
Doro: bez tlumice sem nemoh jezdit v pisku, v rukach to proste neudrzim, nekdo mozna jo ale ja ne...
Ciha: prijed v lete, bude tu jeste KTM 450 EXC k dispozici :)
Hondaman1: KTM990S 2007 stala 250tis.czk s kuframa, KTM450EXC 2009 stoji 165tis czk. oboje nove.

Jsou tu klady i zapory, nerikam ze je tu vsechno super, ale zrovna co se tyka motorek je to tu hodne slusny, zapomel jsem zminit 2x motocross trate a jeden okruh takze i supersport tu ma svoje misto. Ceny motorek jsou "smesne".

S pozdravem
Honza

Slávek-TDM (129) napsal 15.11.2008 v 12:56

Pekne. Jen si prosim oprav tu hrubku v prvni vete, takova malickost muze jakejkoliv clanek docela pokazit.

Kov (23) napsal 13.11.2008 v 21:16

To já ti, na rozdíl od některých, nezávidím! Jako výlet,dovolená,a tak pod. by to mohlo být zajímavé, ale trvale bych v takové horké pustině žít nechtěl. Nedovedu si představit, že bych musel na procházku se psem do lesa letadlem. Ale rád si přečtu o cestování a věcech s tím spojených po takové zemi.

Anti (391) napsal 13.11.2008 v 08:57

Zajímavé.Osobně nezávidím,myslím že i v naší malé zemičce se dá za určitých podmínek vyřádit,obzvláště to platí pro Enduro...
Zajímalo by mě,co bylo myšleno větou:"Díky tomuto rozhodnutí se možnosti mých budoucích výprav v některých směrech omezili."
Příliš těžká?Nebo málo silniční?Myslel jsem,že takový stroj je to neuniverzálnější náčiní.

hondaman1 (15) napsal 13.11.2008 v 01:24

cau ak sa ti chce napis nieco blizsie ohladne podmienok na jazdenie.je tam vela europanov?jazdis s domacimi?kolko tam stoji motorka v porovnani s cenami v cechach? co v lete?nie je tam strasne teplo?da sa jazdit v tych horucavach na moto?treba mat stale prilbu?inak super priroda pre stredoeuropana velmi zaujimava a to nehovorim o cene paliva.prajem ti peknu zimnu sezonu.

yeuop (41) napsal 13.11.2008 v 00:11

to vypada hodne zajimave!!
myslim, ze hodne lidi by zajimalo, kdybys napsal, jak tam vypada zivot.. takove uplne bezne veci..
fotky mas uzasne..

Brabuš (0) napsal 12.11.2008 v 21:33

Jedním slovem pěkný.Co k tomu dodat, snad jenom tolik, že ti v skrytu duše závidím.Přeji hodně krásných a bezproblémových kilometrů.Brabuš

kurtas35 (0) napsal 12.11.2008 v 18:16

Čus Drášo, tak musim říct žes mě pěkně nahlodal! Překvapivě ještě nemam motorek dost a zrovna rozmejšlim co v létě...ozvy se mi na kurtas35@centrum.cz, zatim čus Číha!

Chary (13) napsal 12.11.2008 v 18:06

Tak takovýhle ježděníčko je super,máš to hezky napsaný,až na těch pět kaček za béňo

dědkulín (8) napsal 12.11.2008 v 13:58

Nádhera, velice pěkné fotky i komentář.Držím palce na další cesty a doufám, že si ještě něco od Tebe přečteme a prohlídneme.
Díky.

WHTRDR (12) napsal 11.11.2008 v 20:58

vypada to tam moc hezky

sqwer (12) napsal 11.11.2008 v 20:36

...super!!!

...a gratuluji k výborné volbě stroje-:)...

VictorioFZ6S2 (0) napsal 11.11.2008 v 17:56

Super!!!Krásný fotky,držím palce a ať Ti to jezdí

Endy (3) napsal 11.11.2008 v 15:16

Naprosto úžasný! Jezdi, piš a foť dál, určitě nejen já budu vděčným čtenářem.

Sandok (-1) napsal 11.11.2008 v 10:01

Ty jóó, 5kč/l benzínu, tak to bych ani nezdechal motorku, když už bych sní musel třeba na záchod, to by byla silná sezóna.Jinak krásná příroda a poježdění, naštěstí se ještě nemusí za nečím podobným až do Emirátů.

doro (0) napsal 11.11.2008 v 09:02

mno je to trozku z ruky ale buch vi jak to bude ... :)Krasne fotky...Btw:j ak jsi spokojeny s tim rotacnim tlumicem ?

shrek666 (0) napsal 11.11.2008 v 08:46

jen hrstka vyvolenych se muze tam dostat a jeste se tam odstehovat..na to musi byt finance..ale krasny fotky ja ti zavidim urcite!!

Touringrider (11) napsal 11.11.2008 v 08:32

tak to zni jako reklama na cestovni kancelar... prijedte do arabie... Vase motorka uz tam na Vas ceka... a super fotlky.. je hodne zajimavy videt kachnu v tomhle terenu bez tezke vybavy.

Asi ti zavidim...!