Téma: Co se bude dít na Rapotínské stráni

7.7.2010 v 22:35
Od příštího roku by se měla začít realizovat nová Rapotínská stráň.Co vy na to!
Písal místostarosta Rapotínské obce v místních Rapotínských novinách,že by rádi vytvořily novou trať,která povede vedle místní skládky, odkaz na článek se mi bohužel nezobrazil.

7.7.2010 v 23:03 | Nahoru | #2

seikos>již před 15 lety měl být tady u nás realizován 2km dlouhý tunel pod čtvrtí Vratislavice. Co ty na to?

Co by jsi cekal na "Onom světě? " :D

Ad rapotín? Co kde kdy jak ? Nejake podrobnejsi info.
Stavající trat co tam byla byla parametrove vyborná, ja si tam vzdy dobre zajezdil a byl jsme rad ze jsem to stihnul nez ji zavreli.

Naposledy editováno 07.07.2010 23:04:30

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Co se bude dít na Rapotínské stráni

8.7.2010 v 22:52 | Nahoru | #3
seikos> Já na to říkám,mi se dočkáme.A nebudeme muset jezdit trénovat do Medlova,protože to přeci jen je trochu z ruky.A nebude se dohadovat se sousedy,že ta kroska moc řve!!!!!!!!!!!!!!

14.7.2010 v 18:19 | Nahoru | #4
e-fulin> Co to máš prosím Tě za sousedy??
Je možný to najít na str Rapotína?

14.7.2010 v 23:36 | Nahoru | #5
Atina> Důchodce,co po nich můžeš chtít.H...o na práci a jen sedí venku a pořád něco řeší.Na str.není nic až sejdeme v pátek ukážu ti Rap.noviny co tam píší o stráni.A kup si týden na severu nebude místo trati kojeňák,ale plánují za 150 mil.školící středisko pro studenty vědy a techniky.Tak to jsme zvědaví

Co se bude dít na Rapotínské stráni

15.7.2010 v 06:01 | Nahoru | #6
Hah V rapotíně školící centrum ? LOL ?

15.7.2010 v 08:48 | Nahoru | #7

e-fulin>Atina> Písal místostarosta Rapotínské obce v místních Rapotínských novinách,že by rádi vytvořily novou trať,která povede vedle místní skládky....

A ty těm zastupitelům opravdu věříš,že se v Rapotině něco opět vybuduje?
A když tak KDO TO ZAPLATI,kdo si s tím dá tu práci?Ti lidi co se starali o puvodní trat pochybuji,aby na ní dřeli jak mezci a znedlouho je zase někdo vyhnal.
Vzdyt to byli hlavne zastupitelé,kteri se zasloužili o zavření staré trati! A věte div se,půl roku po zavření tratě se na pozemku vubec nic neděje a vše je při starém

Naposledy editováno 15.07.2010 08:49:39

15.7.2010 v 23:15 | Nahoru | #8
Kovi> Rapotín nehodlá nic financovat,vše má jít z fondu EU.Investor je Olomoucký kraj.A čeká se jen schválení dotace.Poslala jsem odkaz,ale pořád nejde zobrazit.Pošli odkaz na nějakou trať pro nás né moc daleko,kde se dá trénovat.24.7.má jet závody Ostrov u Lanškrouna a není připravenej.A jak říkám Medlov je celkem z ruky,chce to něco blíž,aby mohl jezdit častěji.

1 reakcí na tento příspěvek Co se bude dít na Rapotínské stráni

16.7.2010 v 11:01 | Nahoru | #9
No takhle se to hezky čte,otázka jestli to ve finále opravdu bude realita s tím financováním.

17.7.2010 v 15:13 | Nahoru | #11
Tato trat v Zábřehu je pro vás asi nejblíže,ale nečekej žádný luxus oproti Rapotínu

18.7.2010 v 20:46 | Nahoru | #12
Kovi> Třeba se té naší dočkáme,a trať v Zábřehu vyzkoušíme.Včera byli jezdit opět Medlov,a až na úporné vedro se jim dařilo.Tak snad se umístí v sobotu na pěkné pozici.

21.8.2010 v 21:35 | Nahoru | #13
cože,peníze z EU?To zase bude tunel jako kráva.Pak se zjistí že ty peníze jsou někde prošustrovaný a nebude ani trať ani peníze.

22.8.2010 v 08:48 | Nahoru | #14
Ja jsem zase zaslechl neco ze trat se otevre znovu na starem miste ??!?

22.8.2010 v 12:39 | Nahoru | #15

Joraell>Ja jsem zase zaslechl neco ze trat se otevre znovu na starem miste ??!?

Jo to si slyšel na Habině v pulitrem rumu v krvi
Ale bylo by to krásné...

22.8.2010 v 13:48 | Nahoru | #16

Kovi>Jo to si slyšel na Habině v pulitrem rumu v krvi

však Ty si tam taky proplouval jak tělo bez duše.

22.8.2010 v 13:53 | Nahoru | #17

xtezeto>však Ty si tam taky proplouval jak tělo bez duše.

no v pátek jsem byl ještě nachlazený tak jsem se léčil čajem,ale v sobotu jsem to tomu vytnul hned po vyjíždce
kua ty jsi tam byl a neozval se?

22.8.2010 v 20:10 | Nahoru | #18
Kovi> vždyť jsi kolem mě projel na motorce asi 1metr a 35 centimetrů daleko a vůbec si nereagoval.Za chvilku si se vrátil s tím co si dával na vedlejším fóru.Ze sjetů gumů a zajebanů espézetků.

22.8.2010 v 21:43 | Nahoru | #19
guma byla zhoblovaná a SPZ zsraná už z vyjíždky,která mě vyjímečně bavila jelikož jsem ji celou progumoval

20.10.2010 v 19:32 | Nahoru | #20
Tak jsem se dneska doslechl že 30. října v sobotu je na Rapotínské stráni brigáda ! Má se trochu upravit aby se na ní dalo jezdit než se postaví nová tratˇ! Jestli o tom někdo víte hod´te info !

20.10.2010 v 19:40 | Nahoru | #21
prosekat se mačetama.Tohle je absolutní kreténství od obce.Dostat to do takového stavu a pak to vracet.

20.10.2010 v 20:42 | Nahoru | #22
Není dlouho co jsme se tam z mladým jeli kouknout a je to hnus ! Od vody vymletý koryta , metr a půl vysoká lebeda ! No uvydíme jak to tam dopadne !

20.10.2010 v 20:55 | Nahoru | #23