paolo_novy Přidat reklamu

Téma: Aktuální názory na Keeway
7.3.2021 v 22:54
Zdravím všechny. Chtěl bych se na vás obrátit, před rokem jsem si udělal řidičák na A2, nicméně motorku si budu pořizovat až teď a rozhodl jsem se, že vzhledem k tomu, k čemu motorku budu mít (jízda po městě či malé výlety po okolí), mi bude stačit jen 125. Jelikož jsem v poslední době z různých zdrojů slyšel, že se Keeway zařadilo k té ,,lepší Číně'' a z recenzí z jiných zemí bych řekl, že tomu tak je, rozhodl jsem se pro tuto značku, konkrétně stroj RKS 125i Sport. A jelikož se maloobjemové motorky například Hondy vyrábí v Thajsku či také v Číně, cenově mi lépe pak logicky vychází Keeway. Nicméně bych se chtěl zeptat na váš názor, vlastníte-li jakoukoliv 125 motorku značky Keeway, nejlépe RKS 125i Sport, o kterou bych měl zájem, jak je to s poruchovostí a spolehlivostí? Děkuji za rozumné odpovědi.

1 reakcí na tento příspěvek Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 09:58 | Nahoru | #1
Kup si za 30-40 nějakého půllitra a nevymýšlej čínskou 125.

2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 10:18 | Nahoru | #2
Kohlstein> Jak jsem psal, nepotřebuji silnou motorku, potřebuju se ve městě dostat z jednoho bodu do druhého. Kromě toho by mě to zbytečně lákalo jet rychle, nepotřebuju se ani před nikým s motorkou chlubit, chci prostě praktický stroj za dobrou cenu. Vy jste byl majitelem nějakého vozu Keeway?

Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 11:15 | Nahoru | #3
za ty prachy novou čínu jjjjjo

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 11:37 | Nahoru | #4
BergDoktor> Na přepravu po městě si pořiď skútr a klidně i nějakou třístovku. Pak aspoň nebudeš na silnici zavazet a nebo se třepat na čínské 125 vytočené do maxima.
Taky si uvědom, že nákupem čínské motorky sponzoruješ ty čínské maoisty - vynálezce Wuchanské chřipky.

Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 12:40 | Nahoru | #5
Počítaj s tým, že Ti tá motorka pravdepodobne nevydrží večne, prídeš na to, že Ti v niečom nevyhovuje, budeš chcieť lepšiu - tým viac, že to je prvá. Potom ju budeš chcieť predať. Takže by som hľadal niečo, čo pôjde predať ľahko a nebudeš na tom tratiť priveľa peňazí. Čína v ostatných (t.j. potenciálnych kupcoch) moc veľkú dôveru nebudí a na novej tratíš viac než na jazdenej.

Ale sú to Tvoje peniaze, rozhodnúť sa musíš sám.

PS: Je tam aj ten politický rozmer, čo spomína Kohlstein, a kto si myslí, že sa nezaujíma o politiku, v Číne si človek bohužiaľ takýto luxus dovoliť nemôže.

(reakce na) Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 13:18 | Nahoru | #6
BergDoktor> Praktický stroj do města určitě není motorka, ale skůtr. Takže 125-250 s velkým úložným prostorem a hlavně bez spojky.

Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 18:29 | Nahoru | #7
125 ccm je do města dobrý, ale na výlety okolo už nikoli, rozhodně bych nešel pod 200 ccm, jde totiž i o to stíhat za městem autům, aby tě nemusela neustále předjíždět a věř tomu, že se najde spousta takových, kteří předjíždí i v místech, kde by neměli, to je zbytečné riziko, není to o chlubení, je to o bezpečnosti, taky ti už nezbude moc rezervy na předjetí náklaďáku atd. takže pokud máš noty, tak ideální skútr na město a okrsky je něco kolem 300 ccm, když více město tak něco ve stylu Hondy SH a když více mimo město tak ve stylu Forzy

(reakce na) Aktuální názory na Keeway

8.3.2021 v 19:26 | Nahoru | #8

Kohlstein píše: BergDoktor> Na přepravu po městě si pořiď skútr a klidně i nějakou třístovku. Pak aspoň nebudeš na silnici zavazet a nebo se třepat na čínské 125 vytočené do maxima.
Taky si uvědom, že nákupem čínské motorky sponzoruješ ty čínské maoisty - vynálezce Wuchanské chřipky.Tak to si nekupuj ani BMW ,Hondu a mnoho jiných .

Aktuální názory na Keeway

11.1.2022 v 09:23 | Nahoru | #9
Ahoj Doktor Berg,
tak jak to dopadlo? Pořídil jsi napříč všemi radami Keeway?
Mám od nich skútr Zahara a malý K-light 125 a jsem spokojený. Ve srovnání s Jawou OHC (pominu-li obsah) kterou jsem měl před tím, je to super. Nic nekoroduje, všechno funguje,dokonce i kick start který majitelé Jawy řeší a jeho zdárné zvládnutí po totálním vyčerpání jezdce považují za zázrak,u Keewaye funguje na jedničku
Motor funguje, brzdy brzdí, vůči dilenskemu zpracování nemám vyhrady - všechno za cenu slušného jízdního kola...

Aktuální názory na Keeway

14.6.2022 v 18:04 | Nahoru | #10
zajímalo by mě kdo rozhoduje o strategii značky keeway. Jestli výrobce, nebo pobočky v Šanghaji, Itálii, Maďarsku? Teď se na eu webech objevily nové modely, ale po dlouhých letech nemají vin výrobce Qianjiang, ale jiný. Např skútr f-act a vieste je Longjia(u nás motorro-cz) a cruisery V2 125-300 jsou Benda(okopírovaný hyosung-qingqi). Další naháč s vlastní podznačkou MBP je Gaokin flame 500 (stejný výrobce a motor jako brixton500). Tento Keeway-mbp už je i na českém webu, ale za cenu hondy500 moc šancí nevidim.
Navíc přijdou další modely s pásů benelli nyní pod značkou Qjmotor. Neskutečný bordel
www.keeway.es
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.
Související témata
Téma Autor Odp. Posl. příspěvek
Řízené vstřikování a seřízení volno... Keeway RKS 125 Majroslav 23 8.8.2019 v 14:14 Majroslav


TOPlist