Chci si pořídit Z750 ale odrazují mě recenze kde všude haní odvozek. Měla by to být má druhá motorka, takže těch zkušeností tolik nemám a nechci jezdit s obavou že to někde ne svou vinou položím.
Je opravdu ten podvozek tak špatný?
Popřípadě je složité ho nastavit správně?
1 reakcí na tento příspěvek Podvozek
Naposledy editováno 27.04.2019 23:03:36
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Ohnutá osa kola Uchyceni řídítek Ne... Kawasaki Z 750 | Hauviii | 6 | 27.7.2025 v 17:03 Hauviii |
| Kawa Z750 rv2009 problem se startov... Kawasaki Z 750 | TominoZ750 | 10 | 12.7.2025 v 17:55 parezi |
| Komunikátor SENA 50S Kawasaki Z 750 | parezi | 2 | 17.6.2025 v 18:13 parezi |
| Hlavní pojistka kawasaki Z750 2008 Kawasaki Z 750 | Mikxxxl | 3 | 13.4.2025 v 15:13 Seifi666 |
| Sháním Kawasaki Z750/Z800 (35 kW) –... Kawasaki Z 750, Kawasaki Z800 | kprinke | 9 | 1.3.2025 v 19:04 Fueltank |
