Může být zařazená rychlost a proto nejde kolem točit...
Nebo je "kouslej"(zadřený) motor...
Nebo...
Nebo...
Prostě dej víc info a začni rozebírat!
Nejdřív zkus vzít za spojku, se Simíkem drcnout dopředu, dozadu a zkusit vyřadit( asi bude slepená spojka).
Na stojan a zadní kolo dolu.
A tak dále...atd...
2 reakcí na tento příspěvek simson s51 po 14ti letech
ps:usnadnis mu to tim,ze vysroubujes svicku(pokud neni zarezla) a nalejes do hlavy trochu oleje,kterej stejne budes muset do motoru koupit...a nech to dva dny pusobit...a po dni stim malinko popojed,popr startovackou rukou protoc valec,pokud to pujde
Naposledy editováno 21.12.2015 20:23:38
Vítězslav_Máří píše: Co třeba hledat radu tu http://simsonviglu.cz/phpBB/phpBB3/ .
1 reakcí na tento příspěvek simson s51 po 14ti letech
| Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
|---|---|---|---|
| Jede na babettu dát vidlice simson Simson S 51 Enduro, Babetta 210, Simson S 51 Elektronik | Pitin | 15 | 7.2.2026 v 20:37 Pitin |
| Zadní osa Simson s 51 Simson S 51 Elektronik | Havlecc | 15 | 4.10.2025 v 00:21 Havlecc |
| Simson elektronik S51 vynechávání Simson S 51 Elektronik | Havlecc | 1 | 17.9.2025 v 15:02 Bugs |
| simson s51 enduro problém s karburá... Simson S 51 Elektronik | tomaka | 11 | 12.9.2025 v 20:48 tomaka |
| Pozůstalost-sklad ND pro Simson, MZ... Simson S 51 Elektronik, Simson S 50 | Onny | 15 | 5.9.2025 v 16:36 MedWed |