http://www.bonmoto.c...o-ii-1397-flo-green/
http://www.bonmoto.c...blk-wht-fluo-yellow/
má někdo nějaké zkušenosti? Do čeho byste šli raději?
2 reakcí na tento příspěvek RST x Furygan
Naposledy editováno 16.03.2016 12:21:35
1 reakcí na tento příspěvek RST x Furygan
Gahan37 píše: Pokud mají výše jmenované motorky vliv na výběr bundy vzal by jsem koženou,tady to vypadá že se bude jezdit na sladěnost...
Na sladenost moc ne, barvove chci jít do neonove a k tomu moc motorku nesezenu, spíš jsem to napsal kvůli tomu, aby mi tu někteří neradili jít do nějakých enduro věcí nebo tak, a aby z toho bylo jasné, ze to chci na sporty ty věci.
tricetsest píše: Nejdřív bych se rozhodl, co vlastně chci, jestli textil nebo kůži, protože srovnávat textilní RST s dvakrát tak drahou koženou Furygan podle mě dost dobře nejde.
O to právě jde, nevím jestli jít do kůže nebo textilu, tyto bundy byly jedny z tech, které mi dobře sedly.
1 reakcí na tento příspěvek RST x Furygan


karlos-NSR píše: hele když bydlíš v Rajhradě není lepší se přímo do bonmota zastavit?a budeš vědet hned za mě určitě Furygan
Vsak jsem tam byl, mám nazkoušene různé bundy, ale tyto mi sedly nejvíc, jak jsem již psal, ale nevím do které z těchto bund jít radši.
1 reakcí na tento příspěvek RST x Furygan
Nad tím rst přemýšlím hlavně kvůli tomu, ze se u nich daji koupit boty a rukavice za dobrou cenu, od furyganu rukavice pod 3000 pomale nekoupim a boty ani nemají. Jinak v poskytnutí ochrany asi jednoznačně Furygan, ale zase u toho je potom náročnější pece o tu kůži, což je taky nevýhoda.
Naposledy editováno 16.03.2016 18:15:16
1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) RST x Furygan
2 reakcí na tento příspěvek (reakce na) RST x Furygan
K660S píše: Ktmduke125> hele a nechces za ty prachy treba neco uplne jinyho?
Proč něco jiného? A hlavně co jiného?
bestdocumentprod píše: Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie produkcji paszportów i innych dokumentów tożsamości. Używamy wysokiej jakości sprzętu i materiałów do produkcji podrobionych paszportów i oryginalny paszport. Wszystkie tajne cechy prawdziwych paszportów są starannie duplikowane dla naszych sfałszowanych dokumentów. Jesteśmy najlepszym producentem wysokiej jakości dokumentów. Z ponad 3million zz dokumentów krążących na całym świecie. Oferujemy tylko oryginalne wysokiej jakości paszporty, prawa jazdy, dowodu osobistego, dyplomu, numer ubezpieczenia społecznego, uniwersytet degrees.we także utworzyć konto w dowolnym banku swojego wyboru, sprzedajemy fałszywe euro i dolarach.
legitymacje, znaczki i inne produkty do wielu krajów jak:
USA, Australia, Belgia, Brazylia, Kanada, Włochy, Finlandia, Francja,
Niemcy, Izrael, Meksyk, Holandia, RPA, Hiszpania, Wielka
Królestwo. Dubaj (Emirates) i wiele innych.
Skype: in.for dokumentów 85
bestdocumentproducers@gmail.com
no vidis a mas to
1 reakcí na tento příspěvek RST x Furygan
Téma | Autor | Odp. | Posl. příspěvek |
---|---|---|---|
Sundání zadních stupaček KTM RC 125 | Tamhletam | 29 | 1.6.2024 v 01:02 Drakl |
Vyber motorky Yamaha YZF-R125, KTM RC 125, Kawasaki Ninja 125 | Tamhletam | 5 | 18.3.2024 v 12:19 Johny_Servis |
dovoz z německa KTM RC 125 | kraus_660 | 24 | 1.3.2023 v 08:40 CB600 |
Jakou 125ku Cagiva Mito 125, Aprilia RS 125, KTM 125 SX, Husqvar... | frantisekkal | 7 | 6.12.2022 v 00:14 JARDA-001 |
moto na cestování KTM RC 125 | Chleebik | 13 | 3.12.2021 v 14:24 mito7 |