Velká gratulace a super závod... teda napínavý až do konce. Nádhera.

Jakub Kornfeil Rookie Cup

16.8.2009 v 16:09 | Nahoru | #1
Jak dojel? odjel sem z Masecu hned po Moto GP, abych pak nejel v te masovce...

16.8.2009 v 16:11 | Nahoru | #2
Vyhrál a ten jeho největší soupeř (Nor) dojel druhý a tak Jakub vyhrál tento pohár o dva body před ním.

16.8.2009 v 18:33 | Nahoru | #8
kdo zůstal na tento závod, ten neprohloupil, napínák jako prase do poslední zatáčky
každopádně se blejská na lepší časy

16.8.2009 v 19:17 | Nahoru | #9
Jak psal Jirka89... pro mne osobně nejlepší závod dneška... málem jsem si uhryzal nehty až k zápěstí... ti jelimani kteří odjeli po MotoGP prohloupili jako sviňa a ještě se tlačili v tom brutusu...

17.8.2009 v 07:22 | Nahoru | #10
Ty kráso, ta o je nátěr :) gratulece moc a pořádně se ožrat. Ještě vyhrát Itálii a rovnou do motogp.

Naposledy editováno 17.08.2009 07:22:38

1 reakcí na tento příspěvek Jakub Kornfeil Rookie Cup

17.8.2009 v 12:01 | Nahoru | #11
nejlepsi zavody co tym tento vikend byli - uplnej masak

nejvetsi zacpa byla prave po GP a ne po tomhle - na tohle zustavaji hlavne ti skalni a ne debiiilci co umi zakricet akorat valeeeeee go !!!

hodne dobrej vykon a fakt krasny fight

1 reakcí na tento příspěvek (reakce na) Jakub Kornfeil Rookie Cup

17.8.2009 v 12:05 | Nahoru | #12

bartCBR>nejlepsi zavody co tym tento vikend byli - uplnej masak

Asi tak... taky se divím, co to Anty plácá za nesmysly...

17.8.2009 v 12:20 | Nahoru | #13
Jakubovi obrovská gratulace, uvidíme, co z něj vyroste. Je smutné, že nejlepší závod v TV nebyl.
Ale vzpomněl jsem si na hlášku, kterou řekl kámoš, když jsme z Brna odjížděli předloni: "Největší závod začíná právě teď!" Protože každý na motorce se cítil strašně 46 a honili se po dálnici jako o život. Doslova.

(reakce na) Jakub Kornfeil Rookie Cup

17.8.2009 v 12:30 | Nahoru | #14
1100Virago> Hodně mne mrzí i to, že se o Jakubovi vůbec nezmínili v hlavním sportovním zpravodajství! Prostě nic. Místo toho řekli, že naše želízko v ohni byl Abrhám! Kurva, to bylo takové želízko, že ho ukuli ještě před první zatáčkou!

17.8.2009 v 14:09 | Nahoru | #15
...no co taky čekat, v TV se vidí jen neúspěch, to "lid" bere . Jestě že je internet, na www se dalo sledovat v dobre kvalitě (pro nás co nemohli být přitom). A je pravda že to byly nejzajímavější závody z celého dne, o to víc že na špici byl Jakub. Doufám že bude mít možnost a bude pokračovat dál (a ve vyšších soutěžích). Je to "příslib" a hlavně hooodně práce před sebou... Držím palce!

19.8.2009 v 12:13 | Nahoru | #16
Nádherný závod. Oba závody šílené. V obou dycky cca 5 a více jezdců v jedné vteřině nalepených za sebou, občas divoké pády. Tendle Rokooie Cup se mi letos hodně líbil.
A Kuba x100. V momentě odmávnutí za cílovkou, to musel být nepředstavitelný pocit.
Doufám, že se brzo objeví v ofic 125, nebo 250 (moto2?) a bude nám dělat radost!
GOGO KUBO!

19.8.2009 v 17:29 | Nahoru | #17
Gratulace Kubovi!
Jinak závody Rookie se v TV přenášejí, já měl to štěstí, že momentálně jede volně na satelitu Thor stanice SportKlub s polským komentářem. Takže jsem si to live parádně užil!