PROFIL UŽIVATELE

tonyCBR

Offline: Včera v 17:23 Hlavní stránka sekce

Skupina: Registrovaný
Pohlaví: Muž
Věk: 36
Město: Skalice u Če
Lokalita: Česká Lípa Li...
Založil témat: 1x
Napsal příspěvků: 1x
ID uživatele: 143625
Registrace: 21.6.2011
Skype:tonygolf2

Adresa profilu:http://tonycbr.motorkari.cz (Sdílet)


Sosnová – Testování moto III. Bikes4Life

Takže nám proběhlo další testování pod záštitou Bikes4Life v Sosnové. Vše dopadlo na jedničku. Postupně zlepšujeme služby, hodně fotíme, radíme a ptáme se na názory!!!

Tak tato akce nám připravila spoustu překvapení a zajímavých zkušeností do budoucna. Ještě v den akce meteorologové hlásali, že bude pršet a že budou silné bouřky. Den před akcí jsme zvažovali storno celé události, ale po dlouhých debatách a konzultacích jsme se rozhodli, že Moto III.  uspořádáme. Připravili, jsme náhradní program v případě silných dešťů a jak se ukázalo štěstí přeje připraveným. Počasí nám připravilo hotové tropy, kdy jsme se všichni grilovali jako klobásky na našem nové grilu ?

Měli jsme úplně vyprodáno a dorazila spousta začátečníků, kteří se nebáli zeptat našeho instruktora ani ostatních zkušenějších jezdců a tak to v depu vypadalo jako na jednání vlády :-). Byla k dispozici tribuna, takže každý účastník mohl vidět jak se daří na trati ostatním. Vše se ubíralo správným směrem, dron létal, fotografové fotili, traťáci kontrolovali, mechanik opravoval, kompresor běžel na plné obrátky, cataring běžel na plné obrátky a v depu to hučelo jako v úle.

Každá skupina odjezdila 6 rozjížděk a měli jsme “pouze” dva pády, kdy v jednom případě dopadlo hůř motorka, ale řidič byl naštěstí v pořádku. Každý si snad vyzkoušel své limity a budeme rádi, když vymění silnice za okruh. My proto uděláme maximum a doufáme, že na silnici zůstanou pouze vyrovnaní jezdci, kteří se chtějí pouze svézt, pokochat se a bezpečně dorazit do cíle. Na vše ostatní je to okruh a Bikes4Life ? Veškerá fotodokumentace bude na https://bikes4life.cz/akce/sosnova-testovani-moto-iii/

Jak se Vám líbil tento článek?

Hodnocení (0x):

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.

TOPlist