Externí redaktor/ka - testy čtyřkolek, novinky, reportáže

Náplň práce

Sledujete denně novinky ze světa čtyřkolek. Máte zkušenosti s jízdou a dokážete čtyřkolku otestovat a připravit článek?

Vaším úkolem bude:
• Denní příprava článků a novinek na web Quadmania.cz
• Aktivní hledání nových témat na články (rozhovory, reportáže, rady jak na to, tipy a návody).
• Sledování novinek mezi dovozci příslušenství a pravidelná publikace článků.
• Testování nových čtyřkolek.
• Účastnit se zahraničních veletrhů a přinášet z nich novinky.

Požadavky

• Velmi dobrý písemný projev a stylistické schopnosti.
• Znalost anglického nebo německého jazyka.
• Časová flexibilita, dochvilnost a spolehlivost.
• Mít přehled mezi výrobci čtyřkolek všech značek.
• Aktivní vyhledávání novinek, zajímavostí ze čtyřkolkového světa.
• Pracovat s administračním systémem.

Dovednosti, které jsou výhodou

• Zkušenosti s vystupování před kamerou pro redakční videotesty.
• Předchozí novinářské zkušenosti jsou vítány a můžete je přiložit níže.
• ŽL výhodou.

Nabízíme

• Práci kolem čtyřkolek pro největší web o čtyřkolkách.
• Redakční benefity (vybavení, vstupy na akce).
• Práci z domova.
• Dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha, celá ČR
Pracovní vztah: ŽL, DPP
Finanční odměna:  500 - 1500 Kč za článek

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz