Redaktor a moderátor/ka

Náplň práce

Umíte před kamerou přesvědčivě vystupovat, jste extrovert/ka a dokážete zaujmout? Máte přehled v motocyklovém světě a chcete přinášet nejen reportáže z akcí, ale dokážete také motocykl otestovat nebo zpracovat videorecenzi?

Vaším úkolem bude:

• Rozhovory se zajímavými lidmi z oboru.
• Videotesty motocyklů.
• Představení novinek oblečení a příslušenství.
• Reportáže z akcí.
• Recenze a testy příslušenství (akční kamery, přilby, oblečení...)

Požadavky

• Řidičský průkaz skupiny A, B
• Umět jezdit na motorce a mít zkušenosti s jízdou minimálně 5 let.
• Velmi dobré vyjadřovací schopnost a předchozí zkušenosti s točením videí.
• Mít přehled mezi výrobci motocyklů.
• Slušné vystupování, férové jednání, loajalita k firmě.

Dovednosti, které jsou výhodou

• Vlastní motovlog nebo jiné reference přiložte níže.

Nabízíme

• Práci kolem motocyklů pro největší web o motorkách.
• Redakční benefity (motorkářské vybavení, vstupy na akce).
• Práci v kanceláři v Praze nebo částečně z domova.
• Velmi dobré finanční ohodnocení práce na základě splněných úkolů.

Po roční spolupráci navíc další finanční bonusy.

Více informací

Místo pracoviště: Praha, střední Čechy
Pracovní vztah: ŽL, DPP
Finanční odměna:  1000 - 2000 Kč za video

Jak probíhá výběrové žízení

  1. Přiložte svůj životopis a také dokumenty a projekty na kterých jste pracovali. Nebojte se přiložit více dokumentů, článků nebo jiných zajímavostí na kterých jste pracovali.
  2. Všechny přijaté žádosti zpracujeme a do 14 dnů se ozveme.
  3. Pokud nás zaujmete, pozveme si vás na pohovor do redakce.
  4. Dáme vám vědět, jestli vás přivítáme týmu Motorkáři.cz