Supermotard Open Tour MČR - Hrušovany nad Jevišovkou

Neuvěřitelná dávka adrenalinu čeká jezdce i diváky v ulicích malého městečka Hrušovan nad Jevišovkou. Letos se pojede již potřetí tento závod, který je ojedinělý v celé Evropě.

Samozřejmostí hrušovanské dráhy je teréní část a dřevěný skok na náměstí. Tréninky proběhnou v pátek odpoledne. V sobotu 28.7. proběhnou závody Mistrovství ČR v rámci seriálu SUPERMOTARD OPEN TOUR ČSMS, kde se představí nejlepší čeští, slovenští a rakouští supermoto jezdci. O polední pauze se diváci mohou těšit na streetfight show. Po celý den je možné se proletět vrtulníkem, ze kterého můžete sledovat jezdce při trénincích či závodech nebo okolí znojemska. Večer pak proběhne koncert skupiny Trajekt.
Novinkou a zároveň velkým lákadlem letošního roku jsou slosovatelné vstupenky. A co může každý majitel vstupenky vyhrát? Lístek na MotoGP do Brna, lístek na Nitro Circus s Travisem Pastranou do Prahy, DVD Nitro Circus, počítač značky HAL3000, reprobedny, poukaz na Supermoto Academy na rok 2013, oblečení značky Racestyl nebo jízdu s jezdcem na závodní čtyřkolce po dráze.

A jak to probíhalo vloni?
Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (2x):TOPlist