KTM chce ještě letos využít služeb Daniho Pedrosy

Rakouský výrobce KTM udělal maximum proto, aby získal do svých služeb Daniho Pedrosu, jenž letos oznámil ukončení své závodní kariéry. Ze světa motocyklů ale Španěl neodchází, jelikož bude testovacím jezdcem KTM a na první svezení nemusí čekat dlouho, protože premiéru s RC16 si odbude už teď v prosinci. Druhým testovacím jezdcem KTM je Mika Kallio.

Původně měl Dani Pedrosa poprvé vyzkoušet prototyp KTM až v únoru a to v rámci předsezonního testování MotoGP v Sepangu. Jenže jak píše německý Speedweek, první test bude už nyní a to 18. a 19.prosince 2018. Protože je Pedrosa až do konce roku smluvním jezdcem Hondy, potřebovali k tomu souhlas japonského výrobce, který dostali.

Honda také potřebovala souhlas s testováním pro Jorge Lorenza, který je do konce roku pod smlouvou s Ducati. Španěl mohl testovat jak ve Valencii, tak také v Jerezu, ale nebylo možné se z jeho strany k testům blíže vyjadřovat. Lorenzo měl navíc začátkem týdne podstoupit operační zákrok nohy, kterou si zranil v Aragonii.

Autor článku obdržel prémii 6 Kč od 3 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist