Moto2 – Druhý den v Jerezu byl nejrychlejší Alex Márquez

V případě jezdců třídy Moto2 byla ta první část ta nejrychlejší. Zkušený Alex Márquez, jakožto jeden z letošních kandidátů na titul, předvedl kolo za 1'41,208 sekundy a byl nejrychlejším jezdcem druhého dne testu v Jerezu. V poslední šesté části byl první Brad Binder s časem 1'41,284 sekundy, takže je celkově druhý v pořadí. Trojici nejlepších uzavírá Jorge Navarro s maximem na 1'41,302 sekundy. Oficiální testy Moto2 pokračují v pátek druhým, posledním dnem.

 

Test Moto2 – 2.den (6)
Čtvrtek, 21.února 2019 – Jerez (SPA)
1. BINDER, Brad Red Bull KTM Ajo 1:41.284     6 / 18
2. NAVARRO, Jorge +Ego Speed Up 1:41.302 + 0.018 21 / 22
3. MARINI, Luca SKY Racing Team VR46 1:41.423 + 0.139 8 / 14
4. LOWES, Sam Federal Oil Gresini Moto2 1:41.426 + 0.142 19 / 20
5. GARDNER, Remy ONEXOX TKKR SAG Team 1:41.538 + 0.254 13 / 14
6. VIERGE, Xavi EG 0.0 Marc VDS 1:41.625 + 0.341 11 / 14
7. MARQUEZ, Alex EG 0.0 Marc VDS 1:41.668 + 0.384 15 / 16
8. BULEGA, Nicolo SKY Racing Team VR46 1:41.802 + 0.518 8 / 11
9. MARTIN, Jorge Red Bull KTM Ajo 1:41.878 + 0.594 21 / 23
10. BENDSNEYDER, Bo NTS RW Racing GP 1:41.958 + 0.674 11 / 12
11. LUTHI, Tom Dynavolt Intact GP 1:41.958 + 0.674 28 / 28
12. LECUONA, Iker American Racing KTM 1:41.984 + 0.700 3 / 8
13. DI GIANNANTONIO, Fabio +Ego Speed Up 1:42.060 + 0.776 11 / 15
14. SCHROTTER, Marcel Dynavolt Intact GP 1:42.092 + 0.808 23 / 25
15. NAGASHIMA, Tetsuta ONEXOX TKKR SAG Team 1:42.412 + 1.128 15 / 21
16. BASTIANINI, Enea Italtrans Racing Team 1:42.465 + 1.181 10 / 16
17. ODENDAAL, Steven NTS RW Racing GP 1:42.475 + 1.191 11 / 18
18. ROBERTS, Joe American Racing KTM 1:42.589 + 1.305 12 / 18
19. PAWI, Khairul Idham Petronas Sprinta Racing 1:42.729 + 1.445 21 / 24
20. BALDASSARRI, Lorenzo FlexBox HP 40 1:42.739 + 1.455 9 / 10
21. TULOVIC, Lukas Kiefer Racing 1:42.832 + 1.548 7 / 20
22. CORSI, Simone Tasca Racing Scuderia Moto2 1:42.859 + 1.575 14 / 16
23. CHANTRA, Somkiat Idemitsu Honda Team Asia 1:42.972 + 1.688 28 / 29
24. BEZZECCHI, Marco Red Bull KTM Tech 3 1:43.034 + 1.750 17 / 21
25. MANZI, Stefano MV Agusta Idealavoro Forward 1:43.089 + 1.805 16 / 17
26. LOCATELLI, Andrea Italtrans Racing Team 1:43.134 + 1.850 23 / 24
27. FERNANDEZ, Augusto FlexBox HP 40 1:43.181 + 1.897 3 / 14
28. OETTL, Philipp Red Bull KTM Tech 3 1:43.202 + 1.918 10 / 19
29. DIXON, Jake Angel Nieto Team 1:43.381 + 2.097 6 / 7
30. PRATAMA, Dimas Ekky Idemitsu Honda Team Asia 1:43.517 + 2.233 26 / 26
31. AEGERTER, Dominique MV Agusta Idealavoro Forward 1:43.552 + 2.268 19 / 20
32. CARDELUS, Xavier Angel Nieto Team 1:43.646 + 2.362 15 / 25
Test Moto2 – 2.den (5)
Čtvrtek, 21.února 2019 – Jerez (SPA)
1. GARDNER, Remy ONEXOX TKKR SAG Team 1:41.838     17 / 19
2. MARQUEZ, Alex EG 0.0 Marc VDS 1:41.840 + 0.002 23 / 23
3. LOWES, Sam Federal Oil Gresini Moto2 1:41.908 + 0.070 22 / 22
4. MARINI, Luca SKY Racing Team VR46 1:41.948 + 0.110 17 / 17
5. BINDER, Brad Red Bull KTM Ajo 1:41.950 + 0.112 9 / 24
6. NAVARRO, Jorge +Ego Speed Up 1:42.107 + 0.269 6 / 17
7. DI GIANNANTONIO, Fabio +Ego Speed Up 1:42.145 + 0.307 13 / 27
8. FERNANDEZ, Augusto FlexBox HP 40 1:42.182 + 0.344 6 / 24
9. BULEGA, Nicolo SKY Racing Team VR46 1:42.200 + 0.362 19 / 19
10. BALDASSARRI, Lorenzo FlexBox HP 40 1:42.232 + 0.394 23 / 26
11. MARTIN, Jorge Red Bull KTM Ajo 1:42.293 + 0.455 22 / 23
12. LECUONA, Iker American Racing KTM 1:42.299 + 0.461 11 / 21
13. BENDSNEYDER, Bo NTS RW Racing GP 1:42.335 + 0.497 24 / 26
14. VIERGE, Xavi EG 0.0 Marc VDS 1:42.523 + 0.685 24 / 26
15. ROBERTS, Joe American Racing KTM 1:42.672 + 0.834 18 / 21
16. BASTIANINI, Enea Italtrans Racing Team 1:42.674 + 0.836 17 / 17
17. NAGASHIMA, Tetsuta ONEXOX TKKR SAG Team 1:42.779 + 0.941 8 / 20
18. AEGERTER, Dominique MV Agusta Idealavoro Forward 1:42.970 + 1.132 20 / 21
19. LUTHI, Tom Dynavolt Intact GP 1:42.996 + 1.158 14 / 14
20. ODENDAAL, Steven NTS RW Racing GP 1:43.197 + 1.359 19 / 21
21. DIXON, Jake Angel Nieto Team 1:43.226 + 1.388 5 / 17
22. CORSI, Simone Tasca Racing Scuderia Moto2 1:43.289 + 1.451 19 / 19
23. TULOVIC, Lukas Kiefer Racing 1:43.311 + 1.473 18 / 19
24. LOCATELLI, Andrea Italtrans Racing Team 1:43.319 + 1.481 14 / 20
25. PAWI, Khairul Idham Petronas Sprinta Racing 1:43.321 + 1.483 20 / 23
26. OETTL, Philipp Red Bull KTM Tech 3 1:43.570 + 1.732 14 / 19
27. CHANTRA, Somkiat Idemitsu Honda Team Asia 1:43.680 + 1.842 13 / 28
28. CARDELUS, Xavier Angel Nieto Team 1:44.012 + 2.174 6 / 23
29. BEZZECCHI, Marco Red Bull KTM Tech 3 1:44.164 + 2.326 15 / 21
30. PRATAMA, Dimas Ekky Idemitsu Honda Team Asia 1:44.350 + 2.512 7 / 20
31. MANZI, Stefano MV Agusta Idealavoro Forward 1:44.422 + 2.584 12 / 12
  SCHROTTER, Marcel Dynavolt Intact GP        
Test Moto2 – 2.den (4)
Čtvrtek, 21.února 2019 – Jerez (SPA)
1. MARQUEZ, Alex EG 0.0 Marc VDS 1:41.208     11 / 20
2. BALDASSARRI, Lorenzo FlexBox HP 40 1:41.376 + 0.168 12 / 21
3. SCHROTTER, Marcel Dynavolt Intact GP 1:41.609 + 0.401 11 / 19
4. BASTIANINI, Enea Italtrans Racing Team 1:41.651 + 0.443 6 / 14
5. BINDER, Brad Red Bull KTM Ajo 1:41.785 + 0.577 9 / 21
6. LECUONA, Iker American Racing KTM 1:41.791 + 0.583 11 / 19
7. GARDNER, Remy ONEXOX TKKR SAG Team 1:41.801 + 0.593 16 / 19
8. LOWES, Sam Federal Oil Gresini Moto2 1:41.805 + 0.597 8 / 16
9. LUTHI, Tom Dynavolt Intact GP 1:41.892 + 0.684 8 / 16
10. NAVARRO, Jorge +Ego Speed Up 1:42.096 + 0.888 19 / 19
11. MARINI, Luca SKY Racing Team VR46 1:42.151 + 0.943 16 / 22
12. NAGASHIMA, Tetsuta ONEXOX TKKR SAG Team 1:42.163 + 0.955 14 / 20
13. BENDSNEYDER, Bo NTS RW Racing GP 1:42.268 + 1.060 24 / 24
14. FERNANDEZ, Augusto FlexBox HP 40 1:42.288 + 1.080 19 / 20
15. DI GIANNANTONIO, Fabio +Ego Speed Up 1:42.444 + 1.236 3 / 13
16. ODENDAAL, Steven NTS RW Racing GP 1:42.544 + 1.336 26 / 26
17. BULEGA, Nicolo SKY Racing Team VR46 1:42.634 + 1.426 14 / 19
18. MARTIN, Jorge Red Bull KTM Ajo 1:42.763 + 1.555 8 / 24
19. ROBERTS, Joe American Racing KTM 1:42.787 + 1.579 9 / 15
20. VIERGE, Xavi EG 0.0 Marc VDS 1:42.965 + 1.757 16 / 24
21. LOCATELLI, Andrea Italtrans Racing Team 1:43.086 + 1.878 7 / 19
22. CORSI, Simone Tasca Racing Scuderia Moto2 1:43.113 + 1.905 9 / 19
23. DIXON, Jake Angel Nieto Team 1:43.158 + 1.950 14 / 19
24. TULOVIC, Lukas Kiefer Racing 1:43.236 + 2.028 6 / 14
25. MANZI, Stefano MV Agusta Idealavoro Forward 1:43.284 + 2.076 16 / 16
26. AEGERTER, Dominique MV Agusta Idealavoro Forward 1:43.285 + 2.077 17 / 22
27. CHANTRA, Somkiat Idemitsu Honda Team Asia 1:43.344 + 2.136 12 / 18
28. PRATAMA, Dimas Ekky Idemitsu Honda Team Asia 1:43.460 + 2.252 6 / 23
29. OETTL, Philipp Red Bull KTM Tech 3 1:43.519 + 2.311 14 / 21
30. CARDELUS, Xavier Angel Nieto Team 1:43.730 + 2.522 10 / 15
31. PAWI, Khairul Idham Petronas Sprinta Racing 1:43.866 + 2.658 19 / 22
32. BEZZECCHI, Marco Red Bull KTM Tech 3 1:43.988 + 2.780 5 / 14
Autor článku obdržel prémii 6 Kč od 3 uživatelů. Prémie jsou již uzavřené, děkujeme.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist