Kuba Kornfeil bohužel zraněn

Během včerejšího druhého dne testování na okruhu Ricarda Torma ve Valencii havaroval po highsideru český jezdec Grand Prix stopětadvacítek Jakub Kornfeil z italského týmu CBC Corse s motocyklem Aprilia RSW a byl převezen do nemocnice k lékařské prohlídce.

Kuba Kornfeil bohužel zraněn

Ve výsledkové listině včerejšího druhého dne testování IRTA ve Valencii se nacházel český jezdec Jakub Kornfeil hodně vysoko, na 12. místě a pouze o 0,5 sekundy za Top10. Radost v českém táboře a týmu CBC Corse ale byla zkalena tím, že po highisideru následoval nepříjemný pád a Kuba byl odvezen do místní nemocnice k důkladnému vyšetření. A diagnóza bohužel potvrdila podezření na naštíplou pánev, což nám dnes ráno potvrdil přímo z dějiště Kubův otec, pan Marek Kornfeil: "Kuba má opravdu naštíplou pánev, což znamená tři týdny klidu. Ovšem oficiální doktor šampionátu Grand Prix, dr. Claudio Costa, dal už nyní Kubovi souhlas ke startu v premiérovém závodě letošní sezóny v katarském Losailu".

Za celou redakci přeji tímto Kubovi co nejrychlejší a pokud možno bezbolestné uzdravení a návrat do sedla jeho stopětadvacítky.   

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 2x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist