Husqvarna představuje tým 711 Popper MX

Během úvodního podniku letošního slovenského motokrosového šampionátu v Myjavě byl oficiálně představen 711 Popper MX Team. Všech pět jezdců pojede v letošní sezoně na motocyklech Husqvarna FC 250.

711 Popper MX Team letos pojede v tomto složení:
Jozef Posluch - MX2 Junior
Jakub Talaš - MX2 Junior
Ládik Kolaja - MX2
Tomáš Augustín – MX2
David Tomašek – MX4 Veterán

Výbornou formu potvrdil během úvodního podniku slovenského mistráku v Myjavě především Jozef Posluch, který suverénně vyhrál třídu MX2 Junior. Jakub Talaš skončil ve stejné třídě na 5. místě. Ládik Kolaja v nabité kategorii MX2 dojel na šesté pozici. Vítězi pondělních závodů v hlavních kategoriích se stali Slovák Tomáš Šimko (Suzuki) a Čech Martin Krč (KTM). Šimko triumfoval ve třídě MX Open před dalším českým jezdcem Markem Sukupem (Kawasaki), Krč v MX 2 zvítězil před Richardem Šikyňou (KTM). Ten se noc před závodem vrátil z Německa s triumfem v seriálu ADAC MX Masters. Druhý podnik pětidílného seriálu mezinárodního mistrovství Slovenska se uskuteční 21. května na trati Gbely.