Podmol v Ostravě ukáže napínavé záběry z Dakaru, přijde i Michek

Patřil k výrazným hrdinům letošní Dakarské rallye. Libor Podmol nejtěžší motoristickou soutěž dokončil na 53. místě se šrámem nad okem, potlučeným tělem, s namoženýma rukama, bez druhého a třetího rychlostního stupně… O všech drsných zážitcích bude vyprávět na jedinečné show Dakarské šílenství 2, která se v Ostravě uskuteční v legendárním klubu Barrák v sobotu 14. dubna od 20:00.

Od ředitele soutěže Davida Castery dostal cenu za odvahu, během letošní Dakarské rallye mu často říkali Rocky. Co všechno musel Libor Pod mol překonat? Tak popořadě: v prologu se ztratil a jel chvíli v protisměru. V úvodu Podmola trefil šutr od jednoho jezdce do ruky a měl rukavici od krve. Ve třetí etapě spadl hlavou na kámen, přímo na trati mu organizátoři sešili šrám nad okem devíti stehy, jenže rána mu opuchla a na jedno oko neviděl tři etapy. S výronem v ruce do pozdních večerních hodin opravoval motorku, v šesté etapě přišel o druhý rychlostní stupeň, vytékal mu benzín. Do bivaku přijel za tmy.

„Všechny tyhle zážitky jsem zdokumentoval na kameru a divákům vše ukážu v autentických záběrech. V Saudské Arábii jsem letos zažil neuvěřitelné příběhy,“ popsal Libor Podmol. Jeho show Dakarské šílenství 2 si tak užijí nejenom motorističtí fanoušci, povídání se záběry doplní živá hudba. V druhé části slavný freestyle motokrosař vyzpovídá Martina Michka, který v kategorii motorek dokončil pouštní soutěž na desátém místě. Dále ho doplní Martin Prokeš, letošní nováček a motorkář z Ostravy.

Za tým Fesh Fesh dorazí fyzioterapeut Miloš Matějů, který Podmolovi léčil všechna zranění. A dále pak šéf týmu Tomáš Vrátný. V klubu Barrák bude po celou dobu otevřený bar, přední řady se vstupenky GOLD budou mít svůj stoleček na drink, na kterém na vás budou čekat dárečky. Podmol zároveň dovezl motorku ve stavu, ve kterém s ní dokončil letošní Dakar. Fanoušci se tak s ní mohou vyfotit a na konci čeká na všechny autogramiáda. Vstupenky jsou k dostání na stránkách Podmolbrothers.com.Povídání doplní živý hudební doprovod od Viki Aster, dorazí také Martin Michek, Martin Prokeš nebo ostravský tým Fesh Fesh. 

 

 

Informace o redaktorovi

Petr Šour - (Odebírat články autora)

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (0x):TOPlist