Honda CBR 900RR Fireblade (1998)

Vlastník Vladaz
Vloženo 8.4.2015
Aktualizováno 3.7.2015

První vyjížďka

Vloženo: 12.04.2015, Uskutečněno: 11.04.2015, Zhlédnuto: 1x

Dočkal jsem se počasí a vyrazil. Ještě den před tím jsem nastavil podvozek na sdandardní hodnoty a vyzkoušel jen pár km. Tak mi to vyhovovalo líp. Původně jsem mněl v plánu akci v Havířově, ale ozval se mi kamarád, že jede jinam a tak jsem jel s ním do okolí Kopřivnice. Jako ledviňák mi posloužil sousedovic syn, co jezdí NSR 125. Tempo by neudržel, tak jel se mnou.
Napřed jsme dorazili na společnou vyjížďku kolem Kopřivnice. Ale pak jme se spolu s dalšími trhli a jeli si svou. S motorkou jsme se velice rychle skamarádili. Ano, to je to, co jsem hledal. Sedí se mi na ni moc dobře, průběh výkonu motoru je pro mně ideální a na řízení jsem si zvyknul po pár zatáčkách. Prostě, sedli jsme si, jak se patří. Projeli jsme pár obcí, rychlých silnic, svižných zatáček i dálnici a všude jsme se cítili dobře. Moto zvládá v klidu pomalý průjezd obcemi, krásně poslouchá ve svižných zatáčkách, kde mi chyběl jen kousíček od hrany pneu a nakonec vítr na dálnici.
Pak jsem přijel domů a přesed zpět na CBR 600F. No... hmmm, nevím, co dodat. Najednou jsem nic neumněl. To na ni mám něco odjeto a najednou to nejde. No.. asi je rozhodnuto, která zůstane.

• Přehrada Žermanice

Nechal jsem se zlákat a vyrazil na krátkou projížďku na nedalekou přehradu. Zaslechl jsem nějaké informace, že je prý sucho, tak jsem to jel prostě zkontrolovat...

Vloženo: 05.12.2015
    Uskutečněno: 04.12.2015
  • Motocros

Dnešní výlet byl do Přerova na motocrosové závody, podpořit jednoho z jezdců. Žádná velká projížďka, jen čistě účelová jízda. 260km.

Vloženo: 20.04.2015
    Uskutečněno: 19.04.2015
  • Slovensko

Dnes jsem si vyrazil za rodinou kousek za Slovenské hranice, k Novému Mestu nad Váhom. Bohužel bez foto. Najeto dalších 400 km a opět naprostá spokojenost se strojem. Dal jsem každý směr na jeden zátah bez bolesti zad, k

Vloženo: 12.04.2015
    Uskutečněno: 12.04.2015