Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník TC-Def
Vloženo 19.3.2015
Aktualizováno 22.8.2019

Vloženo: 23.03.2015, Uskutečněno: 22.03.2015, Stav tachometru: 35351 km, Zhlédnuto: 3x

Po zakoupení motorky jsem musel hned zakoupit olej, filtry a mazání, čištění řetezu, koupil jsem 4L 10W40 od IPONe, mazání na řetěz od IPONe GREEN a čistič rětězu od Motulu v týdnu proběhne ještě výměna gufer na předních tlumičích ale to nebudu dělat já :)

• Ve dvou k moři v květnu :)

Ahoj, někdy v březnu mě napadl úlet jet na víkend k moři do Itálie tak mě napadl termin první víkend v květnu, takže zaclo to obednanim hotelu v části Itálie Lignano Sabbbiadoro, týden před jsem zarezervovat na dvě noci

Typ: Dovolená
    Vloženo: 12.05.2016
    Uskutečněno: 07.05.2016
  • Do Budějovic na oběd :)

Zdary, tak jsem se jedno krásné pondělí rozhodoval kam pojedu na oběd a zvolil jsem město České Budějovice, takže vzal jsem to směrem na Plzeň a pak hlavním tahem na Budějovice, cesta byla tak půl na půl dobrá, k Písku t

Vloženo: 19.04.2016
    Uskutečněno: 04.04.2016
  • Tak už je hotovo ;))

Čau lidi, kolegové :)...tak moje hvězda už je hotová, konečně trvalo to :)...takže abych to shrnul co jsem dělal takže klasika novej olej a olejový filtr, zakoupeni noveho vyfuku, potom čisténi KN filtru, nové spojkové l

Typ: Údržba
    Vloženo: 26.03.2016