Polaris XLT (1995)

Vlastník vybouřená_mrkev
Vloženo 13.2.2015
Aktualizováno 15.3.2019

Vloženo: 07.01.2017, Uskutečněno: 07.01.2017, Zhlédnuto: 10x

Vypadá to, že se o vránu budu muset dělit. Malá mrkev už dosáhne na plyn.

Žena říkala: "Vem kluka ven a zabav ho aspoň hodinu". Co bych pro ni neudělal, že...
Nejdřív jsme prožili malé zklamání ze zjištění, že český benzín při blbých -23st.C jaksi zamrzá, ale tak těch pár Kč těm chudákům pumpařům přejme, ono při aktuálním vývoji cen vodné brzo dožene cenu benzínu a bude klid.
Po pouhé hodině rozmrazování karburátoru mrcha vesele zaburácela, zahalila nás atomovým dvoutaktním hřibem a byla připravena vyrazit vstříc mrazivým zážitkům. Na kopci se pak opakoval problém ze včerejška, na půl metru hnusně sypkého prašanu by to chtělo spešl prašanový pás, ale než za něj kvůli pár dnům prašanu v roce utrácet takové nehorázné prachy, to si radši uhryžu nohu. No, problém, jezdí to, ale hrabe to - ale zase je sranda. Takže vlastně OK.
Nakonec jsem jen stál pod kopcem a šťoural se v uchu, protože mladej mě k ničemu vůbec nepotřeboval. Přes důrazné varování, ať s tím krámem neskáče přes mez, se samozřejmě nejdůkladněji věnoval právě tomuto. Na to, že je mu 7, to má tak trochu v píči.

NaughtyFrog (0) napsal 13.01.2017 v 19:15

...nadějný nástupce

hOOrNeT (1) napsal 08.01.2017 v 08:28

už vím, kdo nám bude za pár let ukazovat záda ve VM
Užijte si zimu S tímhle nářadím to musí být jedna radost

silvinka (0) napsal 07.01.2017 v 19:20

• Kterak jitrnice o sebevědomí přišla.

Když už se na tom krámu dá jezdit jen pár měsíců v roce, je třeba si to patřičně užít. S touto myšlenkou a s vidinou zábavného poježdění po místních kopcích na cca slabou hodinku jsem toho dne usedal na vránu, oblečen je

Vloženo: 26.01.2018
    Uskutečněno: 23.01.2018
  • První vyjížďka sezóny 2017/18

Opět nastal čas vyměnit litra za šestku. Po tři čtvrtě roce stačilo jen dobít baterku a už jsme frčeli. User friendly podle mého gusta... Náš mladej za řídítky tu: https://www.youtube.com/watch?v=zv173nv0JYc&feature=

Vloženo: 02.12.2017
    Uskutečněno: 02.12.2017
  • Zimní radovánky

Se sousedy přičinlivě sabotujeme místní provozovatele sjezdovek a provozujeme si zimní radovánky pro svoje potěšení na kopci za barákem svépomocí. Letos je na tyhle kraviny asi nejlepší zima za posledních cca 5 let, jen

Vloženo: 26.01.2017
    Uskutečněno: 26.01.2017