Yamaha TZR 125 (1992)

Vlastník LukyRR
Vloženo 6.8.2006
Aktualizováno 6.8.2006

Kupil som ju koncom juna,,nepojazdnu a nefukcnu,,, ale uz teraz frci,, trebalo vymenit piest ,,vlozka,regler,cievka,sviecka,akuma,,moto stalo 3 roky aj preto,, v pp mam napisane 18 kw, este ju musim zabehavat takze neviem kolko ide,, ale pri 7500 ota cca

Zkušenosti: Na mojej tzr len 440 km,,ale do konca roka dufam ze bude aspon 2000 km ,

Cesty: Nestihol som,,skoro vsetko uz bolo ,,esteze je Sirava ,,na nu chcem ist,, inac len s motobandou v okoli nasho mesta,, za tyzden som najazdil okolo 400 km,,

Další info: Predtym som mal simsonu bez pp takze som si toho moc neuzil ,,ale 6000 km strachu stali zato , Tzr oproti simsonu stoji zato ,potom som mal nepojaznu Yamahu Tzr 125 ale rocnik 1988 ,,predal som ju tiez nepojazdnu,,a kupil,, Novsiu

miro146
miro146 napsal 07.08.06 v 18:26

he dik za vysvetlenie zahady

LukyRR
LukyRR napsal 06.08.06 v 21:14

Prisiel si nato ,,kupil som ju zadretu predal zadretu,,nejazdil som nic,,,to bolo v septembri minuleho roka,,teraz v juni som kupil tuto,,, a od stredy co mam vodicak som najazdil 500km,, predtym este 50km ked som nemal ale este nebola uplne ok,,

miro146
miro146 napsal 06.08.06 v 16:34

he pekna. nech dlho vydrzi a vela km bez nehod <br />
..a ese k tej druhej yamahe si ju kupil a potom vzapeti predal? ze si ju nestihol opravit...alebo si ju opravil ale potom sa zase pokazila tak si ju predal? hehe trosku ma to zaujalo