Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník Jedi....
Vloženo 7.7.2014
Aktualizováno 31.8.2014

Vloženo: 24.07.2014, Uskutečněno: 05.06.2014, Zhlédnuto: 2x

Cílem bylo navštívit "stezku korunami stromů" na Lipně, ale nakonec z toho byla "celodenní" návštěva Krumlova, pozdní přízezd do Lipna - stezka zavřena a brutální cesta v noci, kdy všichni kokoti musejí mít xenony a jenom mě to svítí na hovno Nepřispělo ani to, že jsem měl svoje masérský zrcadlový plexi, ve kterém prostě ve tmě není vidět ani hovno.
Výlet maximálně luxusní, konečně jsem se projel i po dálnici, kde jsme oba málem odlítli. Pořád hrozilo, že zmoknem, ale v Krumlově bylo krásně.
Kdybychom nevyrazili v 11:00, nemuseli jsme se vrátit prokřehlý a já s plnou držkou hmyzu v 1:15
Stezku jsme sice nestihli, ale díky tomu jsme se sem vrátili za 14dní na dovču, tentokrát trapně autem, ale zato i se psem

• Motoškola Brno

Co sem psát. Zážitků je víc než dost. Vrátil jsem se do časů kdy jsem ještě nebyl línej a vyrazil po ose. D1 jsem si užil, nebyl provoz, zúžení a jiná omezení pro mašinu neplatí. Ztratil jsem půlku obsahu batohu (rozjel

Vloženo: 31.08.2014
    Uskutečněno: 20.08.2014
  • Individuálky se Sršněm

Po dvou letech jsem se vrátil do Pepovi motoškoly. Tentokrát na individuální kurz. Byla to pecka. Tuto sezonu dám ještě jeden termín. Ikdyby to celé stálo za hovno, tak ta Blanka |-)

Vloženo: 17.08.2014
    Uskutečněno: 23.07.2014
  • První vyjížďka

Historie se ráda opakuje a proto i v případě Fároše byla první "větší" vyjížďka s batůžkem. Byl to jen skok na Mělník a zpět, ale kvalitně jsme zmokli a já díky tomu přišel na to, že na mašině jsou keramický desky, který

Vloženo: 16.07.2014
    Uskutečněno: 29.05.2014