Suzuki GSX-R 750 (1999)

Vloženo 26.6.2014
Aktualizováno 17.7.2014

první stříkačka 99kw, docela to jede

Yamaha YZF-R1: nebyla po ruce na nákup jsem měl asi 3 dny

První dojmy - první dojmy byly asi 300 m tam a zpět neměl sem moc řidičák, , znal jsem historii motorky, protože sem ji vídal v servisu, citlivej plyn oproti karburátorům

Motorku bych doporučil pro - na rybaření, výlety za památkama, projíždky v kožených hadrech s nášivkama a třásněma tempem, co zdržuje auta.

Doplňky na motorce - pancířový hadičky, to se hodí, zvednutý stupačky... na okruh asi dobrý
Nemám srovnání s tím jaký to bylo předtím. Dále třásně na řidítkách a kožená brašnička.

Vybral jsem ji proto, že je na tom líp než zx7r a nic jinýho nebylo po ruce a chtěl jsem ji rychle, ZX7R má hezčí předek a ne tak pěknej zadek.Nadváha Kawy 24kg oproti sradovi. Jela asi líp kolem 7-8tis srad se kolem těch 9 teprve dostává do správných otáček, kde má navrch. Moje zkušenosti s GSX-R jsou malé, vesměs jen z okruhu 2x25min, chce to jezdit 10-13 tis,
Podvozek- na okruhu mi to přišlo ok na silnici trochu poskakuje. Nevím jak to přede mnou kdo nastavoval. Spotřeba není malá. Je docela pohodlná, docela podobnej posed jako na ZX7R jen s tím rozdílem, že není člověk tak moc navalenej na předek.
V servise ji čekají rozvody. Jiná brzdová kapalina. Jiná zadní guma.
Není moc do terénu. Cestování na nohec a zpátky je ok cca 2km
Lehce sem ji přidřel na klice...asi

rovy
rovy napsal 03.01.15 v 17:14 10b.

10b. Pěkná , ať slouží

Jacek_18
Jacek_18 napsal 29.06.14 v 08:32 10b.

Sůza a tak to má bejt ... 10 b.

Thunder
Thunder napsal 27.06.14 v 17:55 10b.

ať ti slouží jen ty fotky by to chtělo polepšit ale je pěkná