Honda VTX 1800 (2007)

Vlastník fanek007
Vloženo 3.6.2014
Aktualizováno 15.2.2018

Vloženo: 30.09.2016, Uskutečněno: 21.05.2016, Stav tachometru: 21281 km, Zhlédnuto: 21x

Další chromový a nerez parády

1. chrom kryt motoru Küryakyn
Instalace rozhodně nebyla na pár desítek minut, jak píše manuál Celý kryt je vyroben z celkem masivního hliníkového odlitku ... který ovšem nepasuje úplně přesně. Navíc jsem, podle návodu, nebyl schopnej navlíknout kryt z pravé strany mašiny za svod vejfuku. Sraní na několik hodin, nespočet sprostých nadávek, několik vypitých piv ... nakonec se povedlo a rozdíl je nebetyčnej

2. hodiny na řídítka Marlin's
Bohužel, mít tolik času na ježdění, kolik bych chtěl je pro mě zatím nedostižnej luxus, proto jedna praktická věc na řídítka - hodiny Marlin Corporation U.S.A.

3. Nerez kryt chladiče Iron Moto
Chrom kryt jsem zavrhl kvůli obavám, že bude za chvíli otřískanej od odlítajících kamínků. Nerez byla jasná volba. Po dlouhém vybírání a hledání jsem nakonec zvolil firmu Iron Moto. Cca za týden od objednání byl kryt doma. 1mm leštěná nerez. Kryt má v podstatě tvar víka od krabice. Bohužel muselo dojít na úpravu jedné spodní díry, která byla vypálena kousek vedle a kryt sice nasadit šel, ale neseděla spodní díra na šroub, takže kryt nešel přišroubovat. Nic, co bych nezvládl upravit

• Nový roury a Power Commander

Konečně jsem našetřil a koupil Vance & Hines Big Shots Staggered |-) |-) |-) Kulervoucí zvuk |-) |-) |-) Pod svody jsem pochopitelně dal nový těsnění. Zároveň jsem koupil a nainstaloval Power Commander V. Nahrál

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.07.2018
    Uskutečněno: 14.04.2018
  • První v roce 2018

Na duben bylo fakt neskutečně krásný počasí :-DD Celkem najeto 137 km.

Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 09.04.2018
  • Test nastavení tlumičů 5

Záznam pro úplnost deníku. Vše bylo již popsáno. Celkem najeto 89 km.

Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 04.11.2017