Honda VTX 1800 (2007)

Vlastník fanek007
Vloženo 3.6.2014
Aktualizováno 15.2.2018

Vloženo: 24.06.2016, Uskutečněno: 20.04.2016, Stav tachometru: 20982 km, Zhlédnuto: 3x

Vzal jsem si v práci volno a vyrazil trochu omrknout oblast mezi Teplicema a Ústím nad Labem. Nevybral jsem si zrovna ideální ráno - bylo cca 6°C. Když jsem konečně vypadl z Prahy a opustil kolony, uvelebil jsem se v sedle a vzal za plyn na dálnici D8 směr Ústí nad Labem. Kosa byla šílená, tak jsem párkrát zastavil u pumpy, abych trochu rozmrzl. Před Lovosicema začalo vylejzat sluníčko a oteplovat se - konečně Cesta podél Labe do Ústí byla tedy už příjemná. asi nejhezčí část cesty mě čekala mezi Bystřanama a koncem dálnice D8. Cesta stoupá lesama a občas klikatí se mezi polema. Není to jak z Mělníka na Mácháč, ale i tak je tam pěkná příroda. Překvapivě byly v této části Ústeckého kraje parádní povrchy silnic. To se změnilo se značkou "Středočeský kraj". Cestou zpět jsem sjel z dálnice s tím, že uhnu na Slaný a zastavím se v Lidicích. I na cestách 2. tříd se jelo v Ústeckém kraji parádně. Neříkám, že jsou tam takové cesty všechny - asi jsem měl prostě kliku Mezi obcema Bříza a Černuc se střetává Středočeský a Ústecký kraj. Když jsem si začal uvědomovat, že nevymetám díry, protože tam prostě žádný nejsou uviděl jsem značku "Středočeský kraj" a za ní silnice jak po armageddonu. Slaný - město s naprosto rozšvihanejma silnicema. Na výpadovce ze Slanýho byla uprostřed cesty taková díra, že by se tam vešla půlka předního kola na vejšku. Jet tam za šera nebo v noci, je velká šance, že tu díru napálím a jsem na kaši. Dálnice D7 - klasicky v katastrofálním stavu, ale už ji konečně alespoň někde opravujou. Lidice - vždy, dkyž tamtudy jedu si říkám, že se musím někdy zastavit. Dnes je tedy den D. Jarní slunce zalévalo celé údolí, a nikde nikdo. Nádhernej pohled na zelený louky a chodníčky. Když jsem dorazil k "sousoší" (památníku) připomínajícímu Lidický masakr, jediný co jsem byl schopen říct bylo "no ty krááááávo". Úplně se mi zastavila krev v žilách, zvedaly chlupy hrůzou a po zádech šel mráz. Sousoší je neuvěřitelně realistické a působí neskutečně emotivně. Stál jsem tam jak přikovanej. Cesta z Lidic už nepřinesla nic neočekávaného. S chutí jsem si projel oba tunely a přes D11, jejíž začátek je po kvalitativní stránce opět nezapomenutelný zážitek, jsem se vrátil domů.

Celkem 299 km.
Mapa na Google maps

• Nový roury a Power Commander

Konečně jsem našetřil a koupil Vance & Hines Big Shots Staggered |-) |-) |-) Kulervoucí zvuk |-) |-) |-) Pod svody jsem pochopitelně dal nový těsnění. Zároveň jsem koupil a nainstaloval Power Commander V. Nahrál

Typ: Údržba
    Vloženo: 11.07.2018
    Uskutečněno: 14.04.2018
  • První v roce 2018

Na duben bylo fakt neskutečně krásný počasí :-DD Celkem najeto 137 km.

Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 09.04.2018
  • Test nastavení tlumičů 5

Záznam pro úplnost deníku. Vše bylo již popsáno. Celkem najeto 89 km.

Vloženo: 10.07.2018
    Uskutečněno: 04.11.2017