Aprilia Pegaso 650 Trail (2007)

Vlastník StormDraguliar
Vloženo 19.4.2014
Aktualizováno 6.6.2019

Renovace výfukových svodů

Vloženo: 29.06.2014, Uskutečněno: 27.06.2014, Zhlédnuto: 12x

Neb jsem úspěšně složil maturitní zkoušku a začalo mi zasloužené volno, které jsem nehodlal prosedět u pc, ale v sedle motorky, začal jsem svojí krásku zkrášlovat.
První věc, orazavělé vejfukové svody... holt sedm let je sedm let a původní majitel co jsem se dozvěděl jezdil za každého počasí a to se podepsalo.

Celá renovace trvala dva dny od rána až do dvanáctý večer. Postup klasicky kotoučovej kartáč upnutej do příklepový vrtačky na zbavení rzi. A potom filcovej kotouč taky ve vrtačce a zelená pasta na leštění kovu. A hoooodně hooodně trpělivosti, času, oddělaný šlachy a nateklej palec :D
Rzi se zrovna dvakrát dolu nechtělo, ale vždycky po zahřátí kartáče už se to jakž takž dalo, chce to trpělivost,
Osobně si myslím že na poprvé to není špatné a uvidíme jak dlouho to vydrží, každopádně to Trailovce sluší víc :D

kartys (1) napsal 30.06.2014 v 10:26

Super prace

StormDraguliar (0) napsal 30.06.2014 v 10:14

kratop00: Tak to kdybych věděl tak se s tím takhle necrcám, každopádně díky za radu
a děkuji i ostatním za pozitivní komentáře

kratop00 (3) napsal 30.06.2014 v 08:19

Dobrá práce. Na tu rez to ani nijak jinak nejde, ale na leštění doporučím toto //www.cominvest.cz/produkty/cisteni-lesteni-a-ochrana-kovu-a-dalsich-materialu/lesteni-cisteni-a-ochrana-kovovych-forem-a-soucasti-stroju/metal-polish-cistici-a-lestici-pasta-na-kovy-75-s122402280 leští to samo a neničí to ruce. A na odstranění zlatavé barvy na výfuku je perfektní toto //www.cominvest.cz/produkty/cisteni-lesteni-a-ochrana-kovu-a-dalsich-materialu/pripravek-pro-odstraneni-a-lesteni-zamodrani-vyfuku-a-svaru/bluing-remover-prostredek-k-odbarveni-svodu-125-s131597649 Leštění zdar.

istonbike (2) napsal 29.06.2014 v 22:34

Krásná práce

Petr_TA (29) napsal 29.06.2014 v 22:21

Dobrá práce

Maxim (21) napsal 29.06.2014 v 22:18

super prace, uplne jina motorka

• Lakování...

Heh, jelikož po první sezoně se mi barva mojeho Pegasa přestala líbit tak přišel čas na celkem radikální změnu. Mluvím o celočerné motorce s červenými doplňky, zatím mám hotov jen přední blatník, přední masku a druhá ná

Vloženo: 30.05.2015
    Uskutečněno: 30.05.2015