KTM EXC 300 (2005)

Vlastník Řezníík
Vloženo 3.3.2014
Aktualizováno 26.1.2021

Vloženo: 18.04.2015, Uskutečněno: 15.05.2014, Stav tachometru: 390 km, Zhlédnuto: 26x

Při ježdění jsem si všiml, že koncovka se mi nějak uklepává a prolíná kolem olej v místě zátky těla koncovky (vyustění). Po rozebrání jsem zjistil, že gumové těsnění tam žádné není a koncovka i tělo výfuku už mají vyklepané spodní hrany a díky tomu ani při dotažení nesedly ideálně do sebe a stále se rozšklebovaly. Vyměnil jsem vatu, do koncovky padly dva 250g balení vaty do 2t motoru. Po složení jsem těleso koncovky výfuku snýtoval na každém konci šestí nerez nýty. Nyní nedochází k postupnému uklepávání spodních ploch koncovky a těla.

• Kryt kolene

Při koupi byl na kolení hliníkový chránič, ale časem popraskala a já ho vytratil. Po nějakém čase jsem sehnal nový nerezový a namontoval ho. Koleno i šíleně na ráně. Proběhla hned testovací jízda, nijak nerezonuje ani ne

Uskutečněno: 13.02.2015
  • Kapaliny v brzdách

Po výměně kapaliny v zadní brzdě, stále bylo okno vodoznaku nečitelné, nebyl vidět stav kapaliny. Celé jsem to rozebral a propláchl brzdovou kapalinou. Člověk by nevěřil, kolik marastu se usadilo uvnitř v záhybech. Klasi

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 11.12.2014
  • Čištění karburátoru

Při čekání na zrepasovanou spojku jsem se rozhodl vyčistit karburátor. Po rozebrání následovalo hrubé očištění od nečistot a bláta zvenčí, poté i zevnitř. Následovala lázeň v ultrazvukové čističce. Před ultrazvukem jsem

Typ: Údržba
    Uskutečněno: 21.10.2014