Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník Ilinoa
Vloženo 8.2.2014
Aktualizováno 18.5.2016

Je fajn nebýt konečně batůžkem :o)))

Vloženo: 03.03.2014, Uskutečněno: 23.02.2014, Stav tachometru: 78 km, Zhlédnuto: 2x

Jak jsem psala v komentech, moje první vyjížďka proběhla 23.2. 2014. Sice jsem jela jen z Olomouce do Prostějova, ale i tak to byl pro mě zážitek
A moje pocity z jízdy? Super, na Alpovi se jede jedna báseň, posed je pohodlný (i když sedadlo trochu klouže, občas jsem měla pocit, že z jedné strany nasednu a druhou vypadnu ), krásně zabírá, ale přitom je hodný. Za velké plus považuji nejen padací rámy, ale hlavně vysoké plexi díky kterému do mě nebuší vítr (i když věřím, že je spousta nadšenců, kteří přímo toto vyhledávají ). Řazení jde ,,samo," páčka od spojky a brzdy se mačká celkem lehce. Celková manipulace je fajn a ani se mi už nezdá tak těžký (tedy ve srovnání s BMW R1100GS ), na hlavák ho však stále nedám . Ze svého Transalpíka jsem nadšená, jen se trochu třesu co vše vyjde najevo po servisu...Njn, do konce týdne budu snad vědět. Už jsem zainvestovala celkem dost, inu začátky jsou občas (u mě tedy vetšinou ) těžké

Ilinoa (0) napsal 25.04.2014 v 18:13

Asi začnu jezdit v goratexách Na botech už se maká Musela jsem koupit nový řeťez,tak teď makám na botech Jsem s ním moc spokojená a určitě bych nezměnila-alespoň zatím Jinak Hlaváč nepoužívám

Pepyk78 (0) napsal 19.04.2014 v 18:07

Zvolila jsi dobře Jen to chce lepší boty A z toho hlavního stojanu si nedělej hlavu, je to těžká mrcha a já když na ní mám boční kufry, tak ji taky nedám na hlavák Tak mnoho kilometrů!

Ilinoa (0) napsal 21.03.2014 v 13:44

To zní moc dobře, už se těším Přinejhorším nahoru nepoletím a dole mě najdou

kanecek (0) napsal 21.03.2014 v 12:44

Tak ji pořádně projezdi i s přítelem a pak se opravdu těším, až spolu vyjedeme. Pojedeme piánko jako dámičky a skočíme třeba na kafíčko.. Můžeme vyjet na nějakou rozhlednu, ať máme trošku i offík.

Ilinoa (0) napsal 04.03.2014 v 18:40

Vím vím, musím si koupit motoboty Jako ,,batůžek" jsem jezdila v goratexách, ale špatně se mi v nich řadí

karlos-transalp (4) napsal 04.03.2014 v 09:00

Hlavně nejezdi v těch keckách

• ,,Úžasné" zakončení sezóny...

19.10.2014 se v Olomouci konalo na Horním náměstí uzavírání silnic. Řekli jsme si, že se raději pojedeme projet, než stát v mačkanici na náměstí. I když chápu, že někdo to vyloženě ,,žere." :-D Nabrali jsme směr Slezská

Vloženo: 29.10.2014
    Uskutečněno: 19.10.2014