Honda XL 1000V Varadero (2005)

Vlastník Petr_TA
Vloženo 14.12.2013
Aktualizováno 8.9.2017

Vloženo: 22.09.2014, Uskutečněno: 20.09.2014, Stav tachometru: 18100 km, Zhlédnuto: 15x

Bikers Hotel Dolte Sobotín
V pátek v 17 h vyrážíme se švárou na TDM od Benešova směr Šumperk
Do Sobotína dorážíme za tmy kolem 22h
Parádní ubytování velice přátelská amosféra, super kuchyně a to vše za velice lidové ceny v Bikers Hotelu Dolte Sobotín mohu všem doporučit
Na druhý den náplánové vyjížďky po okolí ...
Odpoledne doráží se zpožděním i Pavel na Transalpu a vyrážíme směr Bruntál a motáme se kolem Pradědu
V neděli návrat přes Štíty , kde je fakt super poježdění
Déšť se nám celou dobu vyhejbal (y) (y) (y)
Celkem najeto cca 800km

afron (0) napsal 29.09.2014 v 09:35

byla to fakt paráda ) jen když jsme vyjížděli na Červenohorské sedlo tak nám trošičku Petr ujel. Hold Alpík nemá ty potřebné koníky navíc když přijde stoupání ale je to skvělý stroj. Co se týče večerního posezení tak ten neměl chybu. Jack Daniel"s tekl proudem a hudba naladěná od DJ Malíka byla vybraná s velkým citem pro ostatní motorkáře)))))) rád bych tuto akci zopakoval)))

owenovic (12) napsal 22.09.2014 v 19:52

pěkná projíždka

• Prodáno ...

Motka prodaná ... (s) Rozhodnutí přišlo ze dne na den . Ani nevím jestli jsem udělal dobře a nebudu toho litovat... Aspoň vím že šla do dobrých rukou (y) (y) (y) Na Varadero budu vzpomínat vždy jenom v dobrém :

Typ: Prodej
    Vloženo: 15.02.2016
    Uskutečněno: 13.02.2016
  • Motomuzeum Sezemice

Naplánovaná vyjížďka s partou kamarádů do Sezemic okouknout parádní stroje ;-) V neděli krásné počasí (y) (y) (y) Opravdu nádherné stroje s bezva pokec s panem Novákem (y) (y) (y) Nevěděl jsem kam dřív kouka

Vloženo: 11.11.2015
    Uskutečněno: 08.11.2015
  • Parádní podzim

Povedená komínovka ... Sezona ještě nekončí ;-) 150 km jen tak kolem Slapské přehrady Popovice Štiřín ...

Vloženo: 04.11.2015
    Uskutečněno: 31.10.2015