Honda XRV 750 Africa Twin (1996)

Vlastník AJ-Rimmer
Vloženo 3.11.2013
Aktualizováno 4.3.2020

Vloženo: 14.10.2015, Uskutečněno: 14.10.2015, Zhlédnuto: 18x

Letos stála sezona pro mě za nic...spousta práce a volný čas jen na rodinu...Přemýšlím, že Afriku prodám. Hrozné myšlenky.
Tak se na ní alespoň do garáže chodíme se synem koukat.

fanty (18) napsal 18.10.2015 v 07:37

Ahoj ja to mel jeden rok taky tak ,ale zarekl jsem se ze jestli to zaziji jeste jednou, pujde z domu. Nebudu platit pojistky a garaz jen pro dobry pocit ze mam stroj. Mam ho na odreagovani a pro poteseni. Takze letos kazdy vikend v sedle a to i kdyz se venku certi zeni. Afru jsem taky nekolik let vlastnil, skveli stroj na tu dobu, ale dnes se moc prechvaluje, podvozek a brzdy jsou hruza. Chtel jsem ji letos znova, ale nehodlal jsem akceptovat ty neskutecny ceny a tak jsem koupil neco jineho, kde podvozek a brzdy jsou zase fajn a me to po kazdem navratu dom vycaruje usmev na ksichtu

Mann (1525) napsal 14.10.2015 v 19:11

Jestli ti to pomůže zahnat chmury tak já jsem si letos taky ani "nevrknul". Nedostatek času a kompletní generálka motoru jsou toho příčinou. Ale o to víc se těším na příští rok Nejsem si jist, že bys prodejem AT něco vyřešil

owenovic (12) napsal 14.10.2015 v 18:43

Ahoj já to měl letos podobnéé

• 2016

Tak letos to bylo alespon trosku lepsi. Zejmena vikendove jezdeni v Belgicko - Nemeckem pohranici (Hurtgenwald a Eifel) a pak take znovu Schwarzwald. Super, vypnuta hlava jen jezdeni, stanovani, nejake pivko, trosku val

Typ: Dovolená
    Vloženo: 10.10.2016
    Uskutečněno: 10.10.2016
  • Schwarzwald 2013

Jedny z nejlepších silnic co jsem kdy jezdil. Rovný úsek skoro žádný, pořád nahoru a dolu. Plus legendární B500 napříč nádhernou krajinou. Doporučuji každému.

Vloženo: 09.11.2013
    Uskutečněno: 13.09.2013