Honda CB 500X (2013)

Vlastník NeraMys
Vloženo 29.9.2013
Aktualizováno 29.9.2013

Nosič topcase a centrální stojan

Vloženo: 01.06.2014, Uskutečněno: 10.04.2014, Stav tachometru: 3000 km, Zhlédnuto: 11x

Tak jsem po zimě nezimě dospěl k názoru, že je potřeba zvýšit užitnou hodnotu stroje a po dlouhém zvažování co pořídit, jsem zakoupil nosič topcasu givi a k němu kufr Givi V47. Estetická hodnota stroje lehce poklesla, ale praktická stránka se rapidně zvýšili. Ale po posledním víkendu jsem rozhodnut, že to nebude konečná a časem přibudou i boční nosič a nejspíše kufry V35 - holt motka není pro mě jen pro zábavu, ale slouží i jako přibližovadlo k místům, kde mohu páchat své záliby a pak místa není nikdy dost .
Montáž naprosto bez problémů, návod byl velmi precizní a nešlo nic zkazit. Kufr působí bytelně, mám do něj i originál tašku T502 a s ní je to naprostá bomba.
Vyplní přesně kufr a stačí vzít a jít.

Jinak namontován ještě originál Honda centrální stojan (to učinil servis), je to velký pomocník hlavně při údržbě a parkování na nezpevněných plochách - doporučuji, jen škoda, že není už z výroby.

• Na skok k moři

Rychlovýlet za slanou vodou do Polska :-), v pátek po práci tam a v sobottu zase domů s přespáním na pláži. (okolí městečka Międzyzdroje) Cílem bylo hlavně zjistit jak lze na této motorce cestovat a co jsem schopen re

Vloženo: 12.06.2014
    Uskutečněno: 30.05.2014