Cagiva Elefant 750 (1998)

Vlastník Springi
Vloženo 11.7.2013
Aktualizováno 25.3.2015

Vloženo: 27.07.2014, Uskutečněno: 27.07.2014, Zhlédnuto: 20x

Jelikož se neúprosně blíží termín dovolené tak jsem se konečně dokopal k tomu si vyrobit deflektor aby mi konečně přestaly lítat mouchy na helmu. Původně jsem zvažoval že si nějaký koupím ale vzhledem k tomu že jsem "domácí kutil" a momentálně nemám zrovna moc peněz padlo rozhodnutí že ho vyrobím sám. nebude to bůh ví jak oslňující design ale tak snad bude fungovat. Dneska jsem vyrobil tu část která se pomocí oboustranné lepící pásky a šroubu s gumovou podložkou přichytí ke stávajícímu plexi na motorce. Zítra snad přibude druhá část která bude držet třetí část na které bude plexi. Bude to nastavitelné jak do výšky tak náklon . Kutilům a podobným bastličům zdar

Tuareg-Tengai (1) napsal 28.07.2014 v 21:59

výtej ve spolku šikovné české ručičky dokážou cokoli

• Deflektor dokončen

Tak jsem ho konečně dodělal. Samozřejmě jsem ho taky hned patřičně otestoval a fouká na mě znatelně méně, čím rychleji jedu tím lépe funguje. (y)

Vloženo: 02.08.2014
    Uskutečněno: 02.08.2014
  • Výroba Deflektoru část 2.

Tak, dneska jsem se po týdnu opět dostal k motorce tak jsem nelenil. Vyrobil jsem druhou část deflektoru která drží plexi (původně jsem to chtěl nastavitelné i výškově ale na to jsem se vykašlal). Vše pasuje, plexi už má

Vloženo: 01.08.2014
    Uskutečněno: 01.08.2014
  • Montáž kufru

Tak jsem se po půl roce konečně dokopal k tomu namontovat si na motorku kufr za sebe. Dal bych ho tam už dřív ale bohužel jsem k němu nedostal úchyty takže jsem si musel vyrobit vlastní ;-). Dost kecání...fotky

Vloženo: 27.07.2014
    Uskutečněno: 26.07.2014