Yamaha FZ1 Fazer (2008)

Vloženo 6.6.2013
Aktualizováno 6.6.2013

Superšport prerobený na cestovanie

Motorka koupena od FIRMA:Moto Ostrava autorizovaný dealer Y

První dojmy - zatial samé pozitíva,mal som do teraz superšporty,ale kôli úrazu som musel presedlať na niečo menej náročné na ruku, s Fazerom som asi trafil do čierneho,lebo má všetko čo som mal na moto rád,plus je to vhodné aj na cestovanie,takže pohoda

najazdené málo, prvá sezóna ale už teraz vidím ,že budeme kamaráti,po aprílii to je zasa niečo iné,kludnejšie a menej náročné, športovo som ju ešte neprevetral,gumy sú tam ešte s výroby Michelin road pilot a ja odkojený na pirelli rosso corsa som sa ich aj zlakol,už sú objednané angel gt od pirelli,tolko vychvalované že až,tak sa uvidí .Motor je po zábehu,má len necelé3tis.km ale to stádo tam je. brzdy slabšie ako RSV no na Brembá asi tak niečo nemá.Spotreba okolo 7litrov,neriešim to velmy aj keď nie som boháč,no kúpiť si liter a prerátávat a skrbliť na spotrebe je blbosť Mám verziu GT takže s úložným priestorom nie sú problémy a aj manželka je prvý krát spokojná s pohodlím na motorke V meste pohoda,ale radšej okresky a zákruty. ..skúsenosti

Grenz
Grenz napsal 31.01.14 v 20:45 10b.

dade121
dade121 napsal 23.06.13 v 08:50

Vďaka za komenty,ja som tam obul Pirelli Angel GT a super

Boss.trx850
Boss.trx850 napsal 22.06.13 v 22:32 10b.

Určitě budeš spokojený a téhle volby nebudeš litovat.
Zrovna jsem ji přezul z tebou zmiňovaných seriovek na Pirelli Angel (u mně ST) a ta motorka je na nich fantastická, jen mírně neklidná-ale nic co by rušilo.

Alesko
Alesko napsal 07.06.13 v 15:35 10b.

Paradne masiny ,jasnych 10 bodov s prianim vela stastnych km.

mag.
mag. napsal 07.06.13 v 08:57 10b.

Parádní mašina