Kawasaki ZRX 1100 (1997)

Vlastník CryingDragon
Vloženo 25.5.2013
Aktualizováno 30.6.2017

Vloženo: 15.07.2013, Uskutečněno: 10.07.2013, Stav tachometru: 50278 km, Zhlédnuto: 5x

Takže včera návrat z našeho oblíbeného festivalu který se každoročně už přes 10 let koná v krásném městečku Vizovice, nebudu vás tady zatěžovat muzikou která tam hrála, ale zkusím popsat cestu, den předtím jsem byl celkem nervosní přece jen naježděno něco mám, ale nikdy ne tak daleko nehledě na to jak by mašina naložená, prostě nervy pracovaly (myslím že ti jenž jezdí do zahraničí se asi usmějí :) ) nadešel den odjezdu, nabalit vše na moto, a vyrazit, ze začátku jsem jel pomalu mněl jsem strach aby my něco neuletělo ale jízda po dálnici 90 se my zdála dost neuspokojivá, navíc nehledě na to že pravý pruh je spíše pro tanky a jiná teréní vozidla, takže nakonec to skončilo tak že se jelo i z tak nabalenou mašinou 120 (největší strach jsem mněl ze spacáku/stanu na kufru chycených gumickama ) vše proběhlo perfektně, menší přestávky pro ty naše prdelky byly nutností, cesta proběhla bez problému a už jsme byly v Hustopečích kde jsem s kámošema jeli do Břeclavi do steak hausu na jídlo, pak odjezd do hustopeč, zastávka u tanku a focení, pak spánek, další den cesta do Vizovic, po okreskách proběhla celkem rychle následovalo ubytovaní a užívaní si feťáku, v neděly jsme se rozhodly vyrazit o trošku dříve než skončí program takže v 15:25 následoval odjezd, vše probíhalo bez sebemenšího problému, opět následovala cesta do hustopeč kde jsme odložily stany,spacák a vše co bylo na motocyklu přiděláno gumicukem a následovala cesta po dálnici do prahy kam jsme dojely kolem 22 hodiny, opět zastávky a přestávky na odpočinek, jídlo, instrukce přítelkyni jak se chovat při vyších rychlostech než 120 (jezdila semnou na čoprovi a tudíž nemněla ani tušení co dělat), A teď nějaká čísla: najeto 813 km/h, spotřebováno: 44 Litrů benzinu, oleje:0 ml , průměrná rychlost při cestě tam 110, max: 155 , průměrná rychlost při cestě zpět: 147 ,max:207,1 (a kufr pořád držel taky byl připoután pavoukem a popruhem), co mně trošku vadilo jsou brzdy, hodně my to vadí, brzdění je děsné, buď to brzdí málo, nebo hodně. na dálnici pohoda místo přibrždění stačí pustit plyn, ale v koloně nebo při potřebě brzdit je to děs, nehledě na to že máme na dalnici hovada co nevědí k čemu je blinkr a zrcátko tak jsou brzdy potřeba. Něco s tím budu muset udělat. Pokud my někdo poradí budu rád, dle mého soudu jsou to brzdové destičky a možná kapalina. (panceřové hadice jsou) A co na závěr, Kawasaki ZRX 1100 R nesklamala a byla to dobrá volba.

Hery22 (20) napsal 16.07.2013 v 09:09

ty jsis tam uzival fetaku? :D delam si srandu, ale ta chybicka mi tam prijde srandovni

• Příprava na Masters of ROCK 2013

Jelikož nás s přítelkyní čeká cesta na masters of rock, tak jsem po delším pátraní na netu v inzercích sehnal konečně nosič na TOP CASE od firmy Five stars (z druhé ruky) i se samodoma držíky bočních brašen, zakoupen tan

Vloženo: 15.06.2013
    Uskutečněno: 15.06.2013