Kawasaki KL 650 Tengai (1991)

Vlastník Tuareg-Tengai
Vloženo 20.3.2013
Aktualizováno 11.10.2023

Vloženo: 14.09.2017, Uskutečněno: 19.07.2017, Zhlédnuto: 32x

Je to sice už pár dní co to proběhlo ale já na to vzpomínám velice rád s usmněvem nejen na tváři ale i v duši za ten týden jsem toho stihl myslím celkem dost bylo to v období 19-28.7.2017 jeli tam se mnou i Aleš s Kačkou a samozřejmě i Radka s Natálkou jely jsme tam s autama páč všichni by sme se na motku nevlezli ale i s motkama abych to vysvětli motky chudáci jely u Aleše ve VW transporteru a u mně na vozíku ale jen na převoz z Krkonoš na Moravu tj. do Pravic u Hrušovan nad Jevyšovkou tam jsme se vyložily a pak už po svejch hurá na cesty už ani nevím který den bylo co ale stihal jsem Brno návštěva známých z dob učnovských ,Blansko návštěva bratrance,kolem Znojma, Bítov ,Mikulov, Vranov nad Dyjí,Svatý kopeček,Rumburak,Tatra muzeum,malá technická vložka lepení kola na cestě,Traktoriáda v Pravicích ,a oslava kulatin mé Mámy v Břežanech no myslím že jsem na nic nezapomněl je toho myslím celkem dost a tady jsou fotky kvalita nic moc je to foceno mobilem ale postačí snad si nekdy pořídím foták tak tady to je

Mann (1525) napsal 20.09.2017 v 18:53

Co vás vedlo k naložení motorek na doidávku? Mohli jste si projet Vysočinu nebo to čmiknout přes Orlické Hory Oboje stojí za projetí Tatra Zikmunda a Hanzelky je pecka Toníkova maminka s ukazováčkem v pozoru ještě větší Jako bych ji slyšel : " A pojedete pomalu chlapci , je vám to jasný !!!"

babula (0) napsal 18.09.2017 v 20:53

Super

snorhule (0) napsal 18.09.2017 v 05:36

parádní dovča, fotky jsou super

Wildaja (44) napsal 17.09.2017 v 17:53

Pěkné výlety jste si udělali .
A i jako vzpomínková galerie tě pokaždé zahřeje na dušičce, když se na ně podíváš, to věřím .

Clint. (77) napsal 17.09.2017 v 16:04

peckáá

Zub47 (2) napsal 15.09.2017 v 21:41

Přes Mikulov jezdivam do Rakouska a Italie,je to tam hezke super že vam vyšla dovolena ja svou dovolenou travil na Bystřičce v Beskydech a nemužu si ji vynychvalit kam se hrabe cizina i z mořem na česko

tatíkPé (9) napsal 15.09.2017 v 20:25

Paráda👍👍👍.

-Jandys- (16) napsal 15.09.2017 v 19:54

Nazdar pěkný výlet,jen mi hlava nebere proč jste takový kousek jeli s motorkama v dodávce a jezdili až tam Chápu když bys měl céčka ostré gumy a chtěl je šetřit ale jinak nevím A co Sv.Kopeček,tam jsi vyjel taky na moto z druhé strany?

Petr_TA (29) napsal 15.09.2017 v 07:05

JirkaMetal (1) napsal 15.09.2017 v 05:19

Super , moc pěkný.

Jardas444 (10) napsal 14.09.2017 v 22:27

Konečně si taky někam vytáhl paty .Na některých místech jsem byl už několikrát,Morava je prostě pěkná.Hlavní je,že jste si to užili a fotky jsou pěkný

• Aje tu i třetí top kufr z alu

Jelikož plasták k hlinikáčům moc nepasuje tak jsem si vyrobil i třetí Top kufr je dělanej z 3ky alu plechu aby už neco vydržel je to ze dvou kusů svařené zamykatelné a hlavně podle mých představ zadní část mírně svážená

Vloženo: 20.03.2018
    Uskutečněno: 20.03.2018
  • pár komínovek pro začátek

jak lezl sníh dolů zvedala se vlna chuti jet se projet,zasvítilo slunce a bylo to tam sedl jsem na moto brnkl kamarádům a vyrazily jsme na pár komínovek nejdříve jen pár kiláčků kolem Dolní Branné,Vrchlabí a nakonec pak

Typ: Reportáž
    Vloženo: 18.02.2018
    Uskutečněno: 18.02.2018
  • nový lak přilby

předevčírem jsem mrknul na mou přilbu a zželelo se mi jí tak jsem si řekl že ji drobátko nastříkám a poupravím ,odstranil jsem kšilt veškeré elektro věci plego a počal jsem odstranovat gumový origo nástřik nic záviděniho

Typ: Oprava
    Vloženo: 17.02.2018