Kawasaki ZX-6R Ninja (2003)

Vlastník Arzerion
Vloženo 29.12.2012
Aktualizováno 2.5.2016

Můj letošní projekt : Xenon s angel eyes

Vloženo: 03.02.2014, Uskutečněno: 03.02.2014, Zhlédnuto: 8x

Už mě štvalo jak mi na Kawě svití jen jedno světlo a kde kdo mi pořád říkal že mam prasklou žárovku.Tak jsem začal přemýšlet co s tím,až jsem našel na netu video kde předělaly světla na xenony a v tu chvíli jsem jsi řekl že jsi to dam na motorku taky protože to podle mě vypadá luxusně.našel jsem jsi čočky a začalo se vymýšlet jak to předělat.když jsem motorku zazimoval rovnou jsem sundal masku a světlo,potom pomalu zahřát a rozebrat světlo,rovnou jsem toho využil a opravil jsem světlo laminátem protože předchozí majitel ,když udělal nejakým zázrakem díry do světla tak opravu docela odflákl a zalepil tam kus plastu na trochu silikonu,potom jsem sundal krycí hříbek na obrysovou žárovku. Potom jsem to celé nastříkal na černo a zasadil čočky,pak začala ta těžší část a to kam dát všechny ty kabely a jak to zapojit ještě že nemám naháče protože vůbec nevím kam bych všechny ty kabely dal.Nakonec se vše povedlo a funguje to luxusně a vypadá ještě lépe. Už aby bylo léto a já to mohl vytáhnout na silnici.
Někomu se to nemusí líbit ale to mi je celkem fuk,dělám to pro sebe.

Arzerion (0) napsal 12.10.2014 v 13:25

tak sezona skoro u konce a svela luxus,na STK vpohodě a v noci je t okrása jezdit když človek vidí krásně před sebe :D

Hubertwolf (1) napsal 05.02.2014 v 01:09

Hurtak (0) napsal 04.02.2014 v 22:55

pěkná práce..

cert205 (1) napsal 04.02.2014 v 12:07

Vypadá to dost dobře nad to bude i tak fungovat

Arzerion (0) napsal 03.02.2014 v 18:56

plexi nese bohužel už známky z provozu, ale to chci časem přelešti,ale jak rikam je mi fuk co jsi kdo myslí dělam to pro sebe.

Digin (7) napsal 03.02.2014 v 18:38

Jo taky mam uchilku na světla ale ten rozřezanej světlomet no nevim, možná tam měla zůstat ta parabola ta černá díra se mě nelíbí sorry na STK ti přeju ať prolezeš .

StiefTomas (1) napsal 03.02.2014 v 18:22

Hele musím říct, že jsem sice odpůrce xenonů na motorce, ale tady to vypadá fakt pěkně...Je vidět, že jsi si s tím vyhrál a neodfláknul jsi to...Navíc ta kawa dostala agresivnější vzhled :)

• Držák výfuku místo stupačky

Jelikož budu nějakou dobu jezdit na motorce sám tak jsem jsi nakreslil držák který jsem jsi nechal vypálit na laseru.nejprve jsem jsi to nechal udělat z 2mm tlustého plechu a bych to vyzkoušel a naohejbal,potom jsem už n

Vloženo: 01.08.2016
    Uskutečněno: 01.08.2016
  • Automotosprint čr

A mame tu dalši zavody

Typ: Sraz
    Vloženo: 17.08.2015
    Uskutečněno: 17.08.2015
  • Automotosprint čr

Letos se opět ucastnim zavodu automotosprint čr.a jako vzdy je to kopec srandy

Typ: Sraz
    Vloženo: 17.08.2015