Suzuki GSX-R 750 (1986)

Vlastník denis.ananas
Vloženo 9.12.2012
Aktualizováno 2.12.2018

Zakoupeno jako pojízdný vrak v prosinci 2011. Od této doby provádím kompletní repasi a snažím se o návrat do původního originálního stavu... Jednou doufám, že někdy vyjedu

První dojmy - Spousta práce a otázka: Zvládnu to poskládat? Dejte mi 2-3 roky...

Tahle motorka se mi líbí už od mládí, teď si snažím plnit si sny a proto je doma. Já hlava skopová koupil šrot, aniž bych tušil jak náročná vlastní rekonstrukce může být, chcete-li ji dělat poctivě (ne jen štětkou přetřít odřené).
Najeto nemám nic, vyjma 10km při nákupu, kdy motocykl nedrželvolnoběh, nebrzdil a vlastně skoro nefungoval, takže lepší popis dát nemohu. Zato ji teď cca po roce mám do šroubku rozebranou (částečně i složenou) a znám ji snad do posledního šroubku...

2018 - protože jsem líné jelito a svou lenost schovávám za nedostatek času (i když času opravdu moc nemám) jsem Suzuki nedokončenou opustil

smoula_mrzout
smoula_mrzout napsal 27.10.15 v 22:31

Krasavice!

Digin
Digin napsal 09.11.14 v 11:03

...pecka takhle nějak chci taky dopadnout zběratel a restaurátor

smoula_mrzout
smoula_mrzout napsal 05.05.14 v 00:05 10b.

Super stroj! Jen Ti závidím ten čas a odhodlání. Já tu svoji starou GSX-R ne a ne alespoň utřít od prachu :(

Piwell
Piwell napsal 15.04.14 v 12:50 10b.

Parádní. Držim palce

danny3716
danny3716 napsal 27.11.13 v 14:22 10b.

Nádhera super deník super fotky a super pěkná práce . Držím palce a sleduji tvou práci a těším se na finále