Aprilia Tuareg Wind 125 (1987)

Vlastník pavelGPR
Vloženo 17.11.2012
Aktualizováno 24.10.2013

Motorku jsem koupil před 14 dni. Nyní už ji mám přepsanou a vše je vyřízeno. Pomalu se sní začínam seznamovat takže o ní zatim víc nenapíšu.

Yamaha TDR 125: Nakonec jsem se rozhodl pro tuarega protože se sním dá vjet jak na pole tak na silnici.

První dojmy - Když sem ji poprvé viděl tak mě zaujala velikost a styl dakarky. D8le co mě zaulajo tak je velká nádrž, dobré odpružení, pohodlí. Rozhodoval jsem se mezi yamahou TDR 125 a Tuaregem a sem rád že nakonec sem koupil Tuarega. je to prostě krásnej stroj. Jinak výkon je dobrej. Prostě 2T :)

Motorku bych doporučil pro - Určitě spíše pro ty co sou větší postavy.

Doplňky na motorce - Laďák arrow, Kufr givi.

Motorku sem si vybral protože se mi líbí že se sní dá vjet na pole, do lesa a na silnici. Prostě univerzální motorka. Jinak co se týče delší cest tak se na motorce výborně jede. Je to prostě menší dakarka. Pohodlí má ale i spolujezdec. Má vynikajcí brzdy. Nechá se aji dobře naklopit v zatáčkách. Na motorce mám motor Rotax 123 s 16 kw. Na 1,2,3 kvaltu má motorka opravdu tah. Spotřeba je krásných 5-5,5 l/100km. Uložný prostor sem vyřešil kufrem který na motorku opravdu zapadne. Každý typoval že to je pětikilo. Vzhledově by to odpovídalo ale nesmí se nastartovat tak se ozve klasickej 2T. Ale co mě se 2T zamlouvá víc než 4T.

unn4m3d
unn4m3d napsal 24.10.13 v 13:20 10b.

10b a dal bych 11 za tu posledni vetu :)