Honda SH 125 (2004)

Vlastník Mamut9
Vloženo 4.11.2012
Aktualizováno 4.12.2013

Vloženo: 10.04.2014, Uskutečněno: 03.03.2014, Stav tachometru: 14 km, Zhlédnuto: 30x

Před začatkem sezony,jsem udělal menší udrzbu skútru .

1)Vyměnil pneu za staré Dunlopy jsem koupil pneumatiky Metzeler Feell Free,a mohu říct e to byla dobra volba vedení stopy a handling jsou velice dobré a zatačky se s nima projízdějí mnohem líp nez se Dunlopy.Pri mokru jsem je jeste nemel moznost poradne otestovat ale kdyz uz trochu vlhka silnice byla drzely take dobre.V oblasti komfortu je to tak stejne jako se staryma mozna trochu lepsi.

2)Vymena svicky.Tentokrat jsem se rozhodl koupit svicku NGK CR8EHIX-9 IRIDIUM a musim rict ze se to urcite vyplati investovat o tech 250 Kc .Precejenom je to znat ze motor bezi trochu plynuleji a o trochu lip startuje.

3)Vymena oleje.Po zkusenostech s Valvoline a Repsol jsem zkusil Castrol Power 1 Scooter 5W-40.Tento olej mne pripada ze vsech tri jako nejlepsi.Hlavni rozdil vidim ve hladkosti volnobehu pri studenem motoru kde je Castrol nejochotnejsi.Jednoznacne to bude take tim ze je to 5w-40 a ne 10w-40 jako castrol a valvoline .Hodnoceni :Castrol nejlepsi,tesne za nim Repsol a potom Valvoline.

4)Vymena brzdove kapaliny provadena v servisu scootland.cz tam jsem nechaval take menit pneu.Se servisem jsem byl spokojeny.

• Interval-výměna oleje

Vyměněn olej - Valvoline DuraBlend 10W-40

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.12.2013
    Uskutečněno: 02.09.2013
  • První delší cesta

]První delší cesta : Jelikož nejvíc času z prázdnin strávím v německu.Tak jsem se rozhodl ze si motorku vezmu sebou :-D .Takze jsem hned po vysvědčení sedl na motorku zajel domů vzal věci a cca v 12.hod vyrazil směr Nůr

Vloženo: 04.12.2013
    Uskutečněno: 28.06.2013
  • Transport

Tansport motorky do Prahy,od té doby jězděno kazdý den za kazdého počasí :-DD

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.12.2013