KTM LC2 125 (1999)

Vlastník cita29
Vloženo 25.10.2012
Aktualizováno 18.5.2013

Vloženo: 23.12.2012, Uskutečněno: 23.12.2012, Zhlédnuto: 49x

Tak zimní generálka pomalu ale jistě vrcholí. Motorka byla totálně rozdělaná a co šlo, je nové, včetně motoru který dostal novou pístní sadu od Wössnera, výbrus, kompletní přetěsnění a výměnu vodní pumpy . Dostal taktéž nový kabátek i z venku a teď motor šlape jako hodinky, startuje i za studena na první našlápnutí. Momentálně už pomalu zajíždím, asi si řeknete že to není zrovna nejlepší doba pro zajíždění motorky, ale v tom sněhu to pořád hrabe takže to jen tak lechtám. Zatím teda mám odpojenou přívěru než dorazí nová lanka. Dále motorka dostala nový nástřik všeho, na co si vzpomenete. Ráfky šly do zlaté barvy, špice a středy kol do stříbrné. Rám dostal novou šedou barvu, brzdiče šly na stříbrno, i všechny serepatičky dostaly novou barvu, hlava motoru s válcem dostaly stříbrnou barvu a boky motoru dostaly barvu šedou se stříbrným zvýrazněním nápisu KTM. Dále motor dostal i nové sportovní klapky, vzduchový filtr aby se mu lépe dýchalo a vypálený výfuk s výměnou vaty v koncovce od DOMA Racing. Laděnému kolenu Spes jsem vrátil zpět jeho krásný chromový lesk a mám nachystaný kryt výfuku aby nedošlo k jeho poškození. Dále mám přichystané i oplechování podvozku. Krom toho bylo vše samozřejmě pečlivě vyčištěno a promazáno, kyvka se vyleštila a dostala boční potisk, vidlice jsou potáhnuté karbonovou fólií, a to jsou asi ty nejhlavnější věci. Po novém roce se nechá sedlo přečalounit na černou barvu, plasty dostanou nové polepy, mimochodem přední blatník už je tam z nové KTM EXC a hned to vypadá líp. Ještě přijde nová maska kterou mám doma koupenou, ale musí se to ještě pořešit. No však podívejte se sami, myslím že to stojí za to :)

• Rovnání hlavy, leštění kanálů a přívěry

Už dvakrát se mi stalo že mi pod hlavou začala téct voda.. Poprvé jsem to ignoroval a jen vyměnil těsnění. Když to ale začalo týct i potom uplně ze stejného místa tak bylo jasný že bude chyba někde jinde, tak jsme zavezl

Typ: Oprava
    Vloženo: 20.03.2013
    Uskutečněno: 20.03.2013
  • Nové světlo

Tak konečně jsem se dokopal k tomu udělat držáky na novou masku. Ale ještě to není úplně hotovo, aby tam maska pěkně sedla tak jsem musel oddělat původní lešení s elektroinstalací, tachometrem a spínačkou. Ještě k tomu m

Vloženo: 23.02.2013
    Uskutečněno: 23.02.2013
  • Obuto na "drapáky"

Po docela dlouhém rozhodování na jaký drapák je obuju jsem se rozhodl pro Metzeler Unicross 90/90/21 na předek a dozadu Mitas C-02 120/80/18. Už mám kompletní i přívěru tak jsem to hned zkusil okolo baráku na trávě s ro

Vloženo: 16.02.2013
    Uskutečněno: 16.02.2013